Wpis z mikrobloga

To wszystko #winatuska Tak Tusk jest temu winny bo on jedyny potrafił wygrać z Pis. Był jedyną siłą która mogła z nimi walczyć. A tak to dostał fuchę w unii i już tu nie wróci bo po co? Schetynę zastąpić? Chyba że własną partię założy. Zobaczcie jak tvp boi się Tuska. Tylko pierdnie a oni cały tydzień o tym gadają. Jestem z Wami #bojowkadonaldatuska ale on już nie wróci... #wybory
  • 7
@ziele1985: Nic juz ani Tusk ani nikt na teraz nie pomoze, bo elektorat jest tak urobiony, ze nie da sie go pokonac bez kryzysu ekonomicznego. Ewentualne powolny proces tracenia poparcia przez PIS wraz z wymieraniem elektoratu i nowym wybierajacym inne partie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Apogryw: za gówno a nie zasługi. Po pierwsze, to według dokumentów z wikileaks Niemcy preferowali Kaczyńskiego jako premiera. Po drugie, Tusk dostał stanowisko, żeby pokazać "nowej" UE, że i oni się liczą i są ważni dla UE, a nie tylko "stara" Unia. A Tusk jako premier największego kraju nowej Unii był odpowiednim kandydatem, do tego lubianym w całej Europie.
@CytrynowySorbet: Po pierwsze to nie o Jarku mowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) , a i tak nie mam pojęcia co to za dokumenty i z którego roku. Jestem jednak przekonany, że obecnie Niemcy znacznie bardziej poparłyby Donka ( ͡° ͜ʖ ͡°). A po drugie jeśli już był lubiany to za wyprzedawanie majątku narodowego zagranicznym inwestorom często po zaniżonej cenie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Po pierwsze to nie o Jarku mowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Apogryw: a kim jest niby "brat prezydenta Kaczyńskiego" jak nie Jarkiem?

Jestem jednak przekonany, że obecnie Niemcy znacznie bardziej poparłyby Donka ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Nie tylko Niemcy, a cała Europa wolałaby żeby Polska jako premiera miała kogoś kto rozmawia i dyskutuje, a nie obraża i się kłóci. Nic dziwnego.

A po