Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Ja #!$%@?ę, czemu wszystko związane ze zdrowiem w tym kraju to #!$%@? żart?
Idę do tego Medyka, żeby wydali mi kopię badania psychologicznego, bo się gdzieś zapodziało. Mamy 14.10, Dzień Edukacji Narodowej, jedyny dzień w tym miesiącu, w którym na drogach nie będzie #!$%@?. Podchodzę, przedstawiam temat.

Kopie wydajemy tylko po 12:00, jak pan chce to niech pan sobie pobierze numerek i czeka do rejestracji

No #!$%@? beka. Mam czekać 3 godziny na papierek formatu B5, po który wystarczy sięgnąć do papierowej teczki? A wy będziecie siedzieć na #!$%@? przez pół dnia i robić w pięć bab robotę dla dwóch osób? #!$%@?ę, drugi raz tam nie idę, niech mnie w pompkę pocałują, nie będę specjalnie urlopu brał, żeby załatwić coś, z czym mi zejdzie 5 #!$%@? minut.
#zalesie #rzeszow #panstwozdykty
  • 9
@Pangia: a miałeś ze sobą zezwolenie na wydanie pozwolenia na nakazowy zakaz korzystania z chodnika po lewej stronie w ruchu prawostronnym od godziny 18 do 6 rano podbity przez urząd miar i wiar z osobistą adnotacją naczelnika sklepu rybnego w Pułtusku i z osobistą pieczęcią zakonu ojców małojców i z kontradnotacją dróżnika ze stacji Włoszczowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@etui64: Mógłbym to zrobić, gdybym swój papierek dostał. A jeszcze jutro chyba tam pojadę. Zresztą wolę się wycofać, bo jak stracę hamulce, to na całego, a psiarskich nie chcę mieć na karku.