Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Wynik wyborów można skomentować tylko obrazkiem stonoga.jpg, ale jest jedna rzecz, która mnie pociesza. PiS, pomimo wywalenia grubych miliardów w socjal i zrobienia z telewizji publicznej partyjnej szczekaczki, zyskał może 5 posłów w porównaniu do wyborów w 2015 r., a przede wszystkim jest daleko od większości konstytucyjnej. Myślę, że PiS osiągnął swój sufit.
#wybory
  • 12
yślę, że PiS osiągnął swój sufit.


@Lonesome_road: Nie byłbym taki pewien. Jeśli zrealizują swoje zapowiedzi, czyli:
-Upartyjnią pozostałe media, żebyśmy byli atakowani propagandą już nie z jednej, ale ze wszystkich stron,
-Dokończą upartyjnianie sądów, żeby atakować opozycję wyrokami za byle głupstwo,

To za 4 lata mogą mieć i 60%. Po prostu nie będzie z kim rywalizować, jak w Rosji. Kaczyński jest niepocieszony tylko dlatego, że chciał się nacieszyć całkowitą władzą już
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ejdolf: jakie 3 mln więcej? W 2015 r. mieli 5,7 mln głosów, na razie (dane z 83% komisji) mają niecałe 6,5 mln. Zresztą jakie to ma znaczenie? Istotne jest to, ilu będą mieli posłów. Taka Lewica ma na razie 1,7 mln głosów i koło 45 posłów, w 2015 r. też miała 1,7 mln i równe zero posłów.
@BuzzKillington: jak miał nie zyskać, skoro sypnął kasą? Chodzi mi o to, że
@Lonesome_road: To była tylko jedna strona medalu, druga to wycofanie Rosjan z polskiej polityki. W Wenezueli tego drugiego czynnika zabrakło, jedyny akcent zagraniczny to propaganda Madura, że przecież on jest super przywódcą, a cały ten kryzys do efekt ataków obcej agentury. Ale to nic, bo razem musimy to przetrwać.
W Polsce będzie to samo. PIS upartyjni media i ze wszystkich stron będziemy słyszeć, że to nie polityka PIS wywołała kryzys, tylko