Wpis z mikrobloga

@krdk no i ja. Przeczytałem wszystkie programy, zrobiłem latarnika i wyszło na nich. Ja wiem że to mafia itd ale według mnie to było najmniejsze zło no i się trochę odchamili ostatnio. Zaglosowalbym na konfederację za podejście do gospodarki ale #!$%@? Grzegorz dałn to za grubo, narodowcy też mają gwóźdź wbity w te swoje banie. Mencelele który jest najlepiej przygotowany się wziął i nie dostał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@mrnlkhlk: ja przyznaję się, że z zażenowaniem, ale zagłosowałem na psl, tak naprawdę tylko dlatego, że wszyscy inni byli dla mnie skreśleni i w sumie tylko oni zostali, z najmniejszą negatywną motywacją. Uważam się za konserwatywnego liberała idealnym kandydatem dla mnie był Gwiazdowski, ale że się wycofał, więc naturalnym wyborem zdawać by się mogła konfa, ale

- Konfederacja nie za antyszczepionkowość, antyklimatyczność i anty ue
- PIS nie za nieprzestrzeganie konstytucji
@Faynem: Przychodzi ci gosciu, który przygotowywal do tej debaty sztab specjalistów od "przekonywania idiotów". Normalnie jak reklama - badanie rynku, targetu, zagrywek, chwytów, co powiedziec by sie gamoniowi spodobalo. A ty potem to ogladasz i sie na to lapiesz? Serio?

To tak jakbyś kupił coś w telezakupy mango, bo ci powiedzieli, że czyści o 20000% wiecej naczyń.
@RafonRafonEssa: rozumiem o co Ci chodzi, ale jednak pokazuje jednak mniejwiecej poglądy swojej partii i przynajmniej w pewnym stopniu można określić jego rzetelność. Fakt jest to częściowo przekłamane, ale jednak daje jakiś obraz jego osoby.

Jakby konfederacja przygotowywała do debaty JKM to choćby włożyli w to bardzo dużo pracy i tak nikła byłaby szansa że jego wystąpienie zostanie odebrane pozytywnie (przynajmniej przez ludzi dotychczas go nie popierających).