Wpis z mikrobloga

@dolomit-statyczny: Bardzo prosty. Ktoś musi pilnować tego #!$%@? żeby włączać wizytówki jak będzie mówione coś co nie może być mówione albo jakby się jakieś dymy działy. A nie ma hajsu na nocną zmianę operatorów #!$%@?. Samych sobie kamer nie zostawia bo powód jak w punkcie pierwszym i się kółko zamyka. Jedyny sens to nic nie tuszujemy, nic nie ukrywamy, będzie dym czy złamanie regulaminu to wypad z chaty i następny.
@CzeskaSauna: Istnieje. Istnieją też dobrzy operatorzy, a nie tacy co dają cztery kamery na jedną osobę. Mierzmy jednak siły na zamiary. Streama o trzeciej w nocy oglądałoby pewnie kilkadziesiąt osób i płacić większej ilości osób za obsługę kamer, w momencie gdy prawie cała kasa idzie z smsów i reklam w TV, jest bez sensu.

ale xDDDDDDD. Patrz. Więcej D zrobiłem.
@CzeskaSauna: Jasne. Czegoś nie ma, bo ktoś jest "leniwy". ROTFL xD Kamer też nie zmieniają, bo są leniwi. I zadania słabe, bo są leniwi. I uczestnicy mogliby być lepsi, bo ekipa wybierająca jest leniwa... W jakim świecie ty żyjesz? Sprawdzili co im się ekonomicznie opłaca i w tym kierunku poszli. Ile osób nie ma abonamentu ponieważ nie może oglądać streama o trzeciej w nocy?
@PaniHoax: Nie chce mi się tłumaczyć jak to działa, a widzę ze nie masz pojęcia.
Wiesz ze wystarczy jedna ogarnięta osoba i by stream był całą noc? Dodatkowo mając zawsze koło ratunkowe w postaci wizytówek.
Wgl co to za logika xD Nie robimy streama do 3 bo kupi go mniej osób niż streama do 1 bo nie mogą oglądać do 3? Piłaś wczoraj z nimi w nocy?
@CzeskaSauna: Wiem, że przede mną trudne zadanie, bo piszę do człowieka co mówi, że nie chce mu się tłumaczyć a potem robi wywód. Bo piszę do człowieka, co zamiast "w ogóle" pisze "wgl" co sugeruje, że z rozumem nie jest mu raczej po drodze. Ale spróbuję! Dla siebie, dla potomnych.

To normalna logika która sprawia, że np. żabki otwarte są do 23 a nie całą dobę. Wszystko co działa w określonych
@PaniHoax:
AD. 1 Ale wiesz ze oni jadą na 3 zmiany? Przecież operatorka nagrywa ich 24/7, przecież skądś muszą mieć te ujęcia do bb nocą.
AD. 2 Większość streamow jest uciętych w trakcie trwania jakichś akcji.
AD. 3 Niestety TVN nie ogarnia że to inny target

Nie bierz tej rozmowy tak poważnie, nie musisz mnie nazywać idiotą z powodu różnicy zdań w drobnej kwestii. Tylko żartowałem o tym piciu, no offence.