Wpis z mikrobloga

W możliwościach i rozwoju miasto > wieś
wieś to wstyd mówić, wielkie 0 krwa absolutne, prowincja zadupie szatana
Chociaż przegrywem można i być w mieście, tu nie ma co dyskutować, ale nawet w takim
bieganiu ( nie w takim, wiecie o co mi chodzi) na wsi, to jest się w dupce
#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
@rivaldo77: A co taki Janusz z Grażyną mogą wiedzieć o życiu skoro całe życie przerobili w fabryce smrodu po 12 godzin dziennie za minimalną przez 6 dni w tygodniu a jechać 50 km dalej to dla nich wyprawa na koniec świata? Xd
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Wiem przeciez Oni tak tlumacza sobie poniewaz ludzki mozg jest tak zaprojektowany ze lubi jak ma racje dlatego wmawiają sobie ze pomimo swoich brakow w edukacji i doswiadczen zyciowych ,ze maja uprawinia radzenia komus
Gdybym tylko wiedzial w dziecinstwie ze ich opinia nie ma zadanego podłoża do rzeczywistosci, to moze moja sytulacja by teraz wygladla znacznie lepiej
Coz pilka jwst nadal w grze (( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Mescuda: niby tak ale taki przegryw na wsi jeśli ma gospodarkę i jest rolnikiem może zachować resztki godności, przegryw w mieście będzie gnojony w pracy za minimalną i nie ma żadnej niezależności/ wolności osobistej pracując w jakiejś gównopracy na nocki czy w markecie
  • Odpowiedz
@rivaldo77: Znają życie, a i telewizji dużo oglądają więc wiedzą dokładnie co się dzieje na świecie, a ty w tym biurze w pracy cały dzień to nic nie wiesz co się dzieje na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiuedziane przez ludzi oglądających TVPIS 24/7 XD
  • Odpowiedz
@Mescuda: Wieś wsi w sumie nie równa. Są takie co zatrzymały się w latach 90, a w innych co trzeci dom jest #!$%@? fest, bo blisko większego miasta.
  • Odpowiedz