Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że tu się tak zachwala podejście do gospodarki #konfederacja , podczas gdy wśród przedsiębiorców była to partia z najgorszym wynikiem? Wśród tej grupy wygrało KO z 38% poparcia, drugi był PiS mając prawie 30%. To oznacza, że wasze teorie dotyczące gospodarki nijak się mają do realiów i nawet najbardziej zainteresowani i ci, którzy teoretycznie mieliby najbardziej korzystać na programie Konfederacji nie chcą na nią głosować. Ja im się wcale nie dziwie, bo raczej nikt poważny nie wybierze takiego pokracznego tworu.

#wybory #polityka
  • 29
@Leninzone: państwo miasto które ma 7razy mniej mieszkańców i tylko o 40% mniejsze PKB niż PL przy wydatkach publicznych tak niskich że by wszystkich polskim pasożytom na wache nie starczyło. Myślę że można by wiele zaczerpnąć sprawdzonych rozwiązań a nie powielać swoje błędy. Wracając do twojej wypowiedzi o konfederacji. Jakbyś na poczatku powstania firmy Tesla zapytał się kogoś w PL czy chciałby mieć Tesle to ciekawe jaka by była odpowiedz kiedyś
Jakbyś na poczatku powstania firmy Tesla zapytał się kogoś w PL czy chciałby mieć Tesle to ciekawe jaka by była odpowiedz kiedyś a jaka po tych 10 latach. Twoje wnioski są całkowicie z dupy.


@pigularz:

fajny przykład, porównujesz firmę do tworu który od początku istnieje w mediach i jest w ch0j rakowy
jprdl... przecież firmy budują wizerunek, a ten próbuję nam wmówić że wady szurów nie przysłonią 'zalet'

to ciekawe jak jego własna firma by wyglądała na rynku xd
@jacieniemog28: zrobiłem sondę zapytałem się czy ludzie woleliby zagłosować na duet "jacieniemoge28 i Leninzone" czy na Kukiza . A oni mi odpowiedzieli " a co to za dwa wysrywy" . Rozumiesz koncept ? Medialność i popularność. ( ͡° ͜ʖ ͡°)