Wpis z mikrobloga

Mircy moja matka to największy głąb z jakim miałem doczynienia w życiu i od najmłodszych lat mnie maltretuje psychicznie, jest mnóstwo sytuacji, ale przytoczę kilka, w podstawówce było zadanie zrobić książeczke na wybrany temat, więc się napracowałem i zrobiłem książeczke fantasy w świecie #heroes3 z czego bylem dumny , to ta #!$%@? mi coś dorysowała i zepsuła książeczke, chciala zebym kupił rower za pieniądze z komunii i jej mowilem ze nie chce i meczyla mnie codziennie tak dlugo az go nie kupilem zeby zamknela morde i teraz mam z nia problem ze od kilku lat #!$%@? kible (mamy 2 w domu), przez co uniemozliwia mi normalne korzystanie z toalety, nie raz byly sytuacje ze gowno bylo w obydwu kiblach na raz, albo oba byly obsrane, mamy teraz sytuacje taka ze ona ma swoja lazienke na dole domu gdzie ja sie brzydze w ogole wchodzic i ja mam swoja na gorze, tylko np teraz wywiesila mi tam na gorze obsrane gacie, z ktorych #!$%@? gównem i nie moge normalnie umyc rąk, bo sa wywieszone przy umywalce...

Mam 27 lat i dopiero teraz dojrzalem do wyprowadzki, poniewaz rodzice mnie zle chowali i nie mialem obowiazkow domowych typu wynoszenie smieci, mycie naczyn, sprzatanie domu itd.

Pytanie czy prawnie coś da się jej zrobić? Dom obecnie jest nasz wspolny, bo tata umarl w 2013 i toczy się postępowanie spadkowe dopiero teraz.

#prawo #pomocy #rozowebrudaski #takaprawda
  • 13
@KondominiumKatoSocjalistyczne
207) § 1. Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub osobą nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
@md23: Ale znęcanie się musi mieć zamiar celowy. Tu po prostu jest głupota i #!$%@?ństwo, bo dla niej liczy się tylko ona. Gdy w 2000 roku byliśmy dobrze sytuowani - tata zarabiał 10k, ona też pracowała to stuknela kolesia na parkingu (który miał gorszy samochód i 0 problemu dla nas by mu zadośćuczynić) i uciekła zamiast zostawić kartkę że pokryje koszty i przeprasza, gościu potem wyśledził gdzie mieszka tego samego dnia
poniewaz rodzice mnie zle chowali i nie mialem obowiazkow domowych typu wynoszenie smieci, mycie naczyn, sprzatanie domu itd.


@KondominiumKatoSocjalistyczne: Przepraszam ale czy tobie do glowy nigdy nie przyszlo ze moze mozesz robic te wszystkie rzeczy bez wiedzy, pozwolenia, przykazania swojej mamy.

To tak jakbys zalil sie za masz oszczany kibel bo rodzice nigdy nie powiedzieli ci zebys na niego nie sikal.

PS. nie wpadles na to ze moze przez takie zachowanie