Wpis z mikrobloga

mireczki czy A klasa jest faktycznie tak dupiata? Sam nigdy nie miałem itp. ale jakieś mity krążą w okuł tego auta a auto w sumie tanie (używka) i teraz sam nie wiem, ma ktoś jakieś doświadczenie z tym autem?
#mercedes #auto #samochody
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fraciu: ojciec ma w169 1.7 benzyna. Fajne, żwawe autko:) dobrze się prowadzi, względnie sztywne. Od 6 lat żadnych problemów mechanicznych poza sprężynami zamka w drzwiach. Typowa usterka, np nie da się zamknąć. Koszt poniżej 10zl plus robota.
@fraciu: Tego czegoś nie powinno się mylić z marką Mercedes. Szczegóły znajdziesz w internetach. Ja miałem krótko do czynienia i o te "krótko" za długo (zostawiony w rozliczeniu). Co mu dolegało? Wszystko! Poszedł za dobre słowo bo miejsce na parkingu tylko zajmował.
@spwasch: no ja mialem focusa z 2007 którego chciałem się jak najszybciej pozbyć to nie odpowiedz bo każde auto może być miną chodzi mi ogólnie, szuukam małego taniego auta i są jedynie clio lupo itp. a A kalasa jednak mi się podoba
@fraciu: Mówio, że Mercedes zaczyna się od e-klasy... A-klasa to za dużo problemów, często drobnych ale upierdliwych, gdyby były w cenie golfa to warto, ale są znacznie droższe i to zupełnie nie ten stosunek cena/jakość/możliwości jakiego możnaby oczekiwać imo.
@fraciu: Miałem jakiś czas temu (u mnie 80 tys. km, od 160 do 240 tys.), ogólnie polecam. Jak masz zadbany model to nic złego się nie stanie - z droższych napraw robiłem wahacze tylne (200 tys.) i alternator (przy 230 tys. km) po wymianie sunęło jak marzenie. Jedynie z problematycznych rzeczy to ruda lubi atakować i w przypadku zepsucia rozrusznika trzeba opuszczać sanki z silnikiem (u mnie nie była konieczna naprawa,
@fraciu: Myślałem, że rozmawiamy o nowych, max 5 letnich xD Te stare to padaka i to brzydka w #!$%@?, obczaj sobie na YT ile Profesor Chris się #!$%@?ł ze swoją a-klasą. Jak trafisz zadbaną to pojeździsz, ale trochę pecha i będzie drogo.