Wpis z mikrobloga

Pytanie do głosujących na konfederację:
Czy jest w ogóle coś co musiałby zrobić Korwin, żeby kuce stwierdziły:
"Pomyliłem się. Korwin nie jest żadnym wolnościowcem. On ma w dupie tak naprawdę gospodarkę?

Bo ten jak sam siebie nazywa, wolnościowiec, dzień po wyborach, jeszcze przed ogłoszeniem oficjalnych wyników wyborów publicznie stwierdził że poparłby rząd socjalistów z PiSu (sam ich tak nazywa) w zamian za ograniczenie swobód obywatelskich.
https://streamable.com/a7alx

Jak słyszałem o programie konfederacji i ich pomysłach na zmianę Państwa, podatków, służby zdrowia itd. to delikatnie mówiąc dość TANIO sprzedałby poparcie dla rządu PiSu.

Więc czy jest w ogóle coś, co musiałby zrobić lub powiedzieć Janusz, żebyście zmienili zdanie na jego temat?
Czy jesteście już fanatykami dla których nie mają znaczenia fakty i negujecie rzeczywistość udając, że Korwin nie mówi tego co mówi, lub nie robi tego co robi? ¯\_(ツ)_/¯

Serio pytam - czy jest coś, cokolwiek co mógłby powiedzieć lub zrobić Korwin żebyście przestali go popierać?
I o odpowiedzi poproszę osoby które zagłosowały na KW Konfederacja Wolność i niepodległość.

#konfederacja #korwin #bekazprawakow #bekazkuca #4konserwy #wybory #neuropa #polityka
  • 33
@stjimmy: Nikt nie wyrasta, o tym świadczy wynik wyborów. Do 40 lat bardzo dobry wynik Konfederacji - powyżej jest słabiutko. Zgadza się mniej więcej z początkiem ruchu "Korwinizmu".
Wyrasta to się z bycia lewicowcem - w końcu każdy za młodu wierzył w takie ładnie brzmiące utopie :)
@stjimmy: @pijekubusplay:

każdy z kucyzmu wyrasta

To że wyrasta to jasna sprawa.
Mnie ciekawi czy jest coś co musiałby zrobić lub powiedzieć Janusz, żeby kuc zmienił zdanie jeszcze zanim naturalnie wyrośnie z korwinizmów, czy większość jest fanatykami Janusza dla których nie ma takiej rzeczy.
Choćby nie wiem co - będą go popierali i przyklaskiwali, nawet jak Janusz będzie działa przeciwko ich osobistemu interesowi.
@tomski84 Nie za ograniczenie swobód obywatelskich, tylko za zakaz promowania zboczeń i dewiacji chorej ideologii LGBTQWERTY. Dwa, PiS rządzi samodzielnie, więc słowa Korwina były rzucone ot tak, nie miały żadnego politycznego znaczenia o czym zresztą sam przyznał w tym samym wywiadzie.
@wAr1948:

Wyrasta to się z bycia lewicowcem - w końcu każdy za młodu wierzył w takie ładnie brzmiące utopie :)


Oki jak rozumiem jesteś prawicowcem. Po pierwsze w takim razie: czy dla Ciebie PiS to prawica?
Po drugie czy konfederacja to dla Ciebie prawica?
Po trzecie czy głosowałeś na konfederację?
Jeśli tak to może Ty mi odpowiesz na pytanie: Czy jest w ogóle coś, co musiałby zrobić lub powiedzieć Janusz, żebyście
Nie za ograniczenie swobód obywatelskich, tylko za zakaz promowania zboczeń i dewiacji chorej ideologii LGBTQWERTY. Dwa, PiS rządzi samodzielnie, więc słowa Korwina były rzucone ot tak, nie miały żadnego politycznego znaczenia o czym zresztą sam przyznał w tym samym wywiadzie.


@Mathas:
Pytanie miałem inne. Czy jest COŚ, COKOLWIEK co mógłby zrobić lub powiedzieć Korwin, żebyś przestał do popierać?
@tomski84: nie wiem, pójść do pracy, myśleć samodzielnie? Złamać noge i być przez 3-4 lata niezdolnym do pracy? Trafić na prywaciarza dającemu mu śmieszną pensje poniżej ubóstwa? Poczytać co Korwin robił za komuny i jak z nią "walczył"? Ciężko powiedzieć.
@tomski84:
1. Pis to prawica światopoglądowa, gospodarczo lewica
2. Konfederacja to prawica
3. Tak

JKM to pewnego rodzaju symbol, osoba która idee wolnościowe rozpromowała wśród młodzieży, co obecnie procentuje. Jednak jest już stary i coraz częściej zdarza mu się powiedzieć coś niepoprawnego. Inteligencja, kompetencje i wiedza niepodważalne, ale brak sprawności w unikaniu pułapek i nieumiejętność ważenia słowa.
Poprzeć ustawę podnoszącą podatki / dającą nowe zasiłki, itp.

@czynastolatek:
Publicznie zapowiedział chęć poparcia rządu który wprowadził największe zasiłki od 1989...
Nawet nie to że jedną ustawę. Cały rząd który tych ustaw wprowadził już wiele i zapowiada kolejne.
@HumbugPL:

Przecież nie powiedział, że to będzie jedyny warunek

Przecież powiedział że byłby to warunek poparcia mniejszościowego rządu PiSu.
Jakoś o żadnych innych warunkach nie mówił...
Czyli jednak negowanie rzeczywistości? Korwin nie powiedział tego co powiedział?
Co ja ci przed chwilą napisałem o mówieniu? :)


@czynastolatek:
A na czym innym polega polityka niż na dogadywaniu się?
Czyli wyjaśnieniem jest to, że nie można traktowac poważnie tego co Korwin mówi? TO chcesz powiedzieć?