Gorące dyskusje ostatnie 12h

Co tu dużo mówić, najgorszy serial "komediowy" w historii. Szkalujesz, plusujesz.
    #friends #seriale #telewizja #oswiadczenie #truestory #komedia

odpowiedzi (97)

Chciałem podzielić się z Wami czymś strasznie głupim.
    Otóż, od 2017 gram na jednym save w grę Victoria 2 w ramach eksperymentu: jest to gra która symuluje ekonomię i politykę epoki wiktoriańskiej aż do dwudziestolecia międzywojennego (1836 -1936). Ja natomiast podszedłem do tego inaczej.

Zmodowałem sobie grę tak, aby nigdy się nie kończyła. Będę grał tak długo, aż jakaś wartość zrobi overflow.

Jest obecnie rok 2085.

- Najnowszą technologią jest karabin powtarzalny - świat zatrzymał się na epoce industrialnej.
    - W Galicji jest fabryka amunicji zatrudniająca 900 tysięcy osób.
    - Populacja Niemiec przekroczyła 1.2 miliarda.
    - Moja armia liczy 110 milionów ludzi.
    - Jeden dzień w grze normalnie trwa może sekundę, ale teraz od tysięcy obliczeń w tle jeden dzień kalkuluje się nawet pół minuty.
    - Rewolucje, unrest i ruchy narodowowyzwoleńcze wybuchają co kilka dni - na ulice wychodzą wtedy setki milionów ludzi. Wtedy nie pozostaje mi nic innego jak zaakceptować wymagania protestujących, i tym sposobem zmieniam rząd co około dwa tygodnie.
    - Zdecydowana większość moich obywateli nie ma pracy ani spełnionych podstawowych potrzeb, ponieważ jest ich kilkakrotnie więcej niż surowców na ziemi: w tej kwestii gra zatrzymała się w XIX wieku - produkcja jest tylko troszkę masowa.
    - Podatki są zerowe, żeby w ten sposób subsydować ludność, co wpędza mnie w miliardowe długi - nie ma to jednak znaczenia, bo jestem największym krajem na świecie - gdy wszyscy wokół bankrutują, ja drukuję pieniądze. Od 2018 roku już w sumie nie wiem po co.

Czekam co pieprznie pierwsze: ekonomia, populacja czy mój procesor. Od 2017 jedyne co utrzymuje mnie w tej spirali to ciekawość: która wartość jebnie pierwsza? Gdzie są granice silnika tej gry? Na razie wiem jedno. Jeszcze nie w 2085.

Tu macie album z większą ilością screenów: https://imgur.com/a/uBATXdw

#victoria2 #gry #strategie #paradox
    pokaż całość

odpowiedzi (37)

• odpowiedzi (14)