Wpis z mikrobloga

Update nr 1 pierwsze 24h na Tinder.
Wiek: 21
Liczba zdjęć: 3
Ilość słów w opisie: 10
Liczba par: 61
Cały profil zrobiony wg. wskazówek z poradnika doktora Stuleymanna. Ilością par jestem pozytywnie zaskoczony, sądziłem ze z moim polackim ryjem będzie max 20-30, mysle ze jest to dzięki zdjęciu z moim psem i opisem o zwierzątkach (dużo dziewczyn to psiart, kociary, koniary itp)
Mam w parach kilka alternatywek, płodnych julek, cała masę sredniawek i chyba jedna mirabelek ()
Hitem jest jednak to iż 6 dziewczyn samo napisało do mnie jako pierwsze, połowa z nich nawiązała do tych zwierząt z opisu i zdjęcia..
Problem się jednak pojawia w momencie gdy mam im odpisać, zwyczajnie się cyjan ze coś jebne głupiego i mnie zleją - #przegryw
Liczę głównie na to mityczne ruchanie, ale nigdy nie byłem na randce ani się z dziewczyna nie umawiałem wiec może być ciężko
#tinder
  • 13
@RusXBlack: a jak mam full zdjec z glupimi ryjami moimi i w #!$%@? oswietleniu przy czym codziennie mi wpada kilka polubień to jakieś osiągnięcie?
Swoja droga duzo bab (tez tak kiedys robiłem) wali losowo lub kazdego w prawo
Swoja droga duzo bab (tez tak kiedys robiłem) wali losowo lub kazdego w prawo


@Daktylion: I tu się mylisz. Gdyby było ich dużo, to nie byłoby sytuacji co poniektórych przegrywów (i mojej), gdzie na tinderze miałem może z 1 parę tygodniowo (z przesuwaniem 90% kobiet w prawo).
@Daktylion: Ja nie mówię, że nie ma takich wcale, ale to musi być jakiś promil. Brzydcy faceci nie mają prawie żadnej pary (były o tym nie raz żale na tagu), więc bardzo niewiele pań stosuje taktykę "każdy w prawo", czy choćby nawet losową.
@Daktylion: Pewnie miałbym podobne wnioski co ty, gdybym na własnej skórze nie przekonał się, że można nie mieć par prawie w ogóle (gdybym lajkował tylko materiały na żonę (czy chociaż związki), to mógłbym szczerze napisać, że mam dosłownie zero par).

Oczywiście z tych które są, też zdarzają się "nieodpisujące", ale ogólnie jest ich tak mało (par w ogóle), że ja to szufladkuję do przyczyn nadwyżki facetów i nadmiernej ilości wiadomości w
@PanDarcy: a generalnie to spotkałeś się/utrzymujesz kontakt z kimkolwiek stamtąd? xD bo ja absolutnie z nikim. kilka bab na fb dodałem i z jedną nawet gadałem kilka dni (o dziwo nie po poznaniu się tylko napisała do mnie chyba z dwa tygodnie po dodaniu i nagle zaczęliśmy sporo pisać xD)
@Daktylion: Z tindera nie udało mi się nikogo poznać (przez rok czy półtora miałem może ze dwa spotkania). Z badoo miałem ze trzy owocne znajomości (spotkania, dłuższy kontakt), ale ogólnie raczej nic specjalnego. ¯\_(ツ)_/¯