Wpis z mikrobloga

@quercy: Już pisałem kilku osobą że prędkość internetu nie ma specjalnie znaczenia. Grałem Division Rivals na przepustowości 1/mbps, bo internet w komórce został wykorzystany. To prędkość gdzie youtube zrywa nawet na rozdzielczości 420p, a strony ładują się wieki. O dziwo w Fifie mecze online działały idealnie. Różnica podstawowa jest taka, że telefon jako router nie blokuje żadnych portów. Jeśli grasz na konsoli to udostępnij sobie internet z komórki i sprawdź czy
@quercy: @majzter: @flexx: tak jak go szanowalem tak tym filmikiem sie troche osmieszyl, przynajmniej w moich oczach wyglada to jakby na sile go nagrywal, zeby dodac troche pikanterii i wzbudzic kontrowersje. Zgadzam sie tylko z jedna rzecza, o ktorej mowil, a mianowicie, ze castro wbijajacy 30-0 to smiech na sali. W ani jednym meczu nie doświadczyłem tego, ze przeciwnik dogonil mnie pilkarzem z roznica +/- 25 tempa, a jego
@flexx: no wg mnie to jest trochę dziwne, bo pace jest w tym roku naprawdę dobrze zbalansowany, jak nie wypuścisz sobie piłki na skrzydle to tylko i wyłącznie Twój błąd, a jeśli to zrobisz to w 9/10 sytuacji taki Dembele ucieknie nawet lewemu obrońcy z 85+ pace'a
@MrErnest24:

zmienilem neta na 1gb światłowód i nie mam ani jednego laga w porównaniu do poprzedniej edycji, Ty z tego co pamiętam pobierales fife 12h więc zgaduje ze wina Twojego neta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tymczas0wy: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@quercy: czemu Ty jesteś taki sfrustrowany chłopaku ( ͡º ͜ʖ͡º) plusuję go, bo ma rację, a drugi powód to taki, że wiedziałem, że Cię to #!$%@? :D jesteś taki prosty, że aż dziwię się, że wpadłeś na pomysł sprzedaży coinsów w pierwszym tygodniu fify ( ͡° ͜ʖ ͡°) za miesiąc i tak już Ciebie ani Twojego skomlenia nie zobaczymy na tagu więc
@quercy: i wciąż zostaję przy swoim, masz #!$%@? neta i pewnie kilku domowników, którzy z niego korzystają, ja mogę grać WL a moja panna oglądać netflixa w 4k i wciąż gra jest wysoce responsywna :D pozdrawiam Cię i do kolejnego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@MrErnest24: ale to ty od jakichś 2 tygodni upierasz się, że to wina mojego neta, po czym nagle dajesz plusa i okazujesz, że twoje #!$%@? o necie jest #!$%@? warte.

Mój tata jest już tej daty, że nie ogarnia co to dane komórkowe, "chłopaku" ;p
@MrErnest24: no to chwilka, mówisz, że ma rację, dlatego go plusujesz, a jednak teraz dalej przesz w swoje gównoteorie, dobry jesteś, chłopaku.

A Ty i Twoja pannica do w szkole nie powinniście być? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@MrErnest24: To jakiego masz właściwie tego neta? I gdzie tzn jakie Miasto czy tam województwo. Tydzień temu nasi Polscy prosi specjalnie do Bejotta przyjechali by grać u niego w kwalifikacjach do turnieju bo mu gra zajebiście chodzi xD