Wpis z mikrobloga

Holenderski rząd broniąc się przed protestami rolników wyprowadził wojsko na ulice. Teraz wyobraźcie sobie taki obrazek w Polsce albo pałowanie obywateli przez Policję jak w Katalonii, zaraz by wołano, że stan demokracji w Polsce jest zagrożony i Unia Europejska z Timmermansem na czele musi natychmiast zareagować. Widać, że w UE są równi i równiejsi, ale to tylko u nas demokracja jest zagrożona...
#takaprawda #przemyslenia #polityka #polska #4konserwy #holandia #katalonia #bekazlewactwa #uniaeuropejska
Pobierz futurepoland - Holenderski rząd broniąc się przed protestami rolników wyprowadził woj...
źródło: comment_r91I1OH1WeUqRbgxOF3C6ZS1OSSClHsh.jpg
  • 13
@futurepoland: Ja to widziałem nawet jak jechała policja w takich staro wyglądających pancernych ciężarówkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A Holenderski rząd za bardzo się z nimi głaszcze. Wiecie co te frajerzyny rolnicze odwaliły? Takie korki, że na pewno dziesiątki tysięcy osób spóźniło sie do pracy, albo straciło masę czasu (liczone w godzinach). I powiedzcie mi czy oni myślą? Karają normalnych obywateli i kto ich poprze? ( ͡