Wpis z mikrobloga

Na ile #piwo może być szkodliwe w redukcji tkanki tłuszczowej?

Stosuje dietę. 2400 kal (ujemny bilans), trening 4 x w tygodniu, cardio 25-30 minut.

Z łatwością zrezygnowałem ze słodyczy i cukru, jakiś burger (nie mcdonald) raz na dwa tygodnie ale za nic w świecie nie mogę sobie odpuścić piwa. Nie jest to picie co dziennie, ale 2 x w tygodniu po 2-3 piwa.

Zastanawiam się na ile może to być utrudnienie w redukcji?

#silownia #dietetyka #dieta #dietetyk #redukcja #sport
  • 18
@Zelber: Już nie przesadzaj. Nawet restrykcyjne WHO zezwala na wypijanie około 13 piw tygodniowo, jeżeli jesteś mężczyzną i robisz conajmniej dwa dni przerwy w tygodniu. Czyli 3x w tygodniu po trzy piwa to nie jest alkoholizm w jaki byś sposób na to nie patrzył. Za to dwa piwa codziennie to już będzie picie ryzykowne. Właśnie ta przerwa robi kluczową różnicę.

Co do pytania opa: możesz mieć słabsza regenerację, słabsza jakość snu.
@NoroslawZielonka: Pytanie po co pić piwo.
Samo piwo smakuje jak guwno, te droższe portery niefiltrowane jeszcze ujdą, ale pewnie grzmocisz jakieś warki czy inne tyskie, które jebią rzygowinami.

Alkohol? A na #!$%@? to komu potrzebne. Piłem kiedyś, obecnie już raczej nie, ale nadal nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy piją mniejsze większe ilości żeby się pozbawić pełnej jasności umysłu. Oczywiście nie mam nic przeciwko co kto robi, ale po #!$%@?? :)
@Ld93
@Zelber
@Fighting_Irish

Wg. Narodowego Instytutu ds. Nadużycia Alkoholu i Alkoholizmu - picie z umiarem to 14 piw tygodniowo dla mężczyzny i 7 w przypadku kobiet - więc nie przesadzajmy że już jestem alkoholikiem.

Po drugie tu nie o sam alkohol się rozchodzi. Po prostu lubię sobie wypić czasem piwo do meczu w ramach relaksu. Wódki mogę nie tykac przez miesiąc i jest git :)