Wpis z mikrobloga

Dzisiaj aż dwa razy 1RM :) Uwaga na uszy, miało być lżej, ale przeliczyłem się z ciężarem w drugim ćwiczeniu, a gdy rozpoczęła się walka, nie mogłem odpuścić :P

Niestety nie nagrało się całe floor press, została tylko faza koncentryczna lol. Na sztandze 226kg (170kg+56kg chains)

Po tym przyszedł czas na seated OHP rack lockout - sztanga ustawia na kilka centymetrów pod moim sticky pointem. Walka okrutna, grind 6sekund lol... 190kg na sztandze :)

A potem old old school... seated skullcrushers to forehead, 120kg x 5. Świetnie tyra łokcie, uczucie jakby miały wybuchnąć.

Przez mnóstwo przekładania, ciężarów, sztang... trening trwał aż 2,5h... standardowe 150g ww intraworkout to było za mało, więc wleciały jeszcze 2 batony w trakcie :D

Cały trening

Wide lat pulldown 2x15
DB press 2x15
Band pushdown 2x25
Side raise 2x15

Floor press + chains medium grip 1RM- 226kg x 1 (170kg bar weight + 56kg chains)
OHP rack lockout 1RM- 190kg x 1
Seated skullcrushers to forehead 5RM - 120kg x 5 100kg x 10 70kg x 20
V grip Lat pulldown 5x8
Hammer curls 4x10
Band triceps pushdown 4x25
Band Facepull 2x25

#strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #silownia #pokazforme
IntruderXXL - Dzisiaj aż dwa razy 1RM :) Uwaga na uszy, miało być lżej, ale przeliczy...
  • 10
Chyba mentalność z poprzedniego wpisu już jest nieaktualna? XD Kiedy planujesz maksa w BP?


@Darksed: Szczerze? Czułem się do dupy, łeb mnie bolał niesamowicie, zmusić się musiałem do tego treningu.

Właśnie jeśli chodzi o BP to maksa w ogóle nie planuje, pewnie przed końcem roku jeszcze sprawdzę. Po prostu w ostatnich miesiącach za bardzo "chciałem" myślałem o wynikach... i teraz mam zamiar wrócić do tego co dawało mi najlepsze rezultaty... czyli
Jeżeli chcemy atakować strikte bary, to twoim zdaniem jaki kąt ławeczki powinniśmy wybrać do seated OHP?


@domingo0217: Standardowo, 75-80 stopni.

czy to normalne ze przod barkow czuje tak samo (albo naewt bardziej) robiac wyciskanie na lawce ze skosem 35 stopni) jak w OHP? xD


@In_thrust_we_trust: Zwróć uwagę (najlepiej nagraj siebie z boku i zobacz) czy przy wyciskaniu, fazie koncentrycznej nie wypychasz barków do przodu, co do trzymania barków na skosie