Wpis z mikrobloga

Jakoż iż #!$%@?łem 3 lata w kurierce jako ten zasrany kurier, obiecuje, jeżeli dzisiaj kurier #dpd który wczoraj przywalił mocno w #!$%@? nabijając brak odbiorcy znowu zrobi to samo to ja #!$%@?ę w telefon do znajomych z dyspozytorni #dpd i udowodnie typowi że ma #!$%@?ć z paczką nawet o 23. Zazwyczaj bronie kurierów ale jeżeli wychodzi jawne walenie w #!$%@? to sam ich cisne. Przez #!$%@? 3 lata wykonywałem swoje obowiązki jak należy. Uważam że jak jesteś w pracy to należy ją wykonać i choćby #!$%@? na #!$%@? stawał to #!$%@? masz robote zrobić. Screeny w komentarzach

#coolstory #truestory #dpd #polska #kurier
  • 104
@Notabene: Kurla, ostatnio żona w pracy dostała kupon do sklepu Philipsa. Specjalnie wzięła home office w dzień doręczenia, żeby mieć pewność, że ktoś będzie. Cyk brak odbiorcy i od razu zwrot do nadawcy. Reklamacji od ciebie nie przyjmą bo skoro doręczenia nie było, to musi nadawca złożyć.

Kiedyś zamawialiśmy bilety na koncert rhcp. Znalazłem je na skrzynce na listy. NA wierzchu, położone ot tak, nawet nie wrzucił do skrzynki. ( ͡
@Notabene: gosciu ostatnio zostawil paczke niby u sasiada, wpisal fejkowe nazwiska w system, potem paczki dwa dni musialem szukac, a jak sie udalo z nim polaczyc przez dyspozytornie to nagle „no jak nie ma u pani xxx, (dodam ze pani xxx nie istnieje na naszej ulicy) zaraz podjade do niej, sam odbiore i podrzuce do pana” po czym przyjechal, rzucil paczke przez plot i odjechal