Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@LajfIsBjutiful: No to raczej nie jest normalne aby dorosły facet był grzeczny, jak już to cierpliwy. A tak w ogóle czemu się pakuje wszystkich do jednego wora? Ja nie uważam się za przegrywa a pomimo to jestem miły, cierpliwy itd. i nie marzę o partnerce...

Problem jest w tym, że ktoś sobie tworzy własny świat które jest zgoła odmienny, albo myśli, że jakaś go zrozumie, otóż nie, mi się nie chce
przestańcie się kręcić wokół atencyjnych karyn. Jest wokół wiele dziewczyn takiech wizualnie 5-6/10, ich nie widać, bo są w kącie, nie rzucają się w oczy. Ale nie mają zrytych baniaków.


@simperium: chcialbym na taka trafic, niestety w moim zyciu takiej nie spotkalem. ( z tindera nie korzystam, na dyskoteki nie chodze)
@TerapeutyczneMruczenie: Trudno jednoznacznie określić. Jak się nad tym zastanawiam to np. jeśli kolega z pracy, zaproponowałby mi podwiezienie do domu, bo ma po drodze to uznałabym, że jest miły. Ale gdyby zrobiłby to samo pomimo, że mieszka w zupełnie innej części miasta to pewnie uznałabym, że nie szanuje swojego czasu, nie ma życia poza pracą lub po prostu ma jakiś ukryty motyw(np. próbuje mnie poderwać lub chce żebym dla niego coś