Wpis z mikrobloga

#warszawa #praca #pracbaza #korposwiat #urzedasstory #ubezpieczenia #bankowosc #administracja
Siemanko Mirasy, jestem tu od jakiegoś czasu ale niedawno zarejestrowany więc dalej zielony ()
Mój #rozowypasek jest właśnie po macierzyńskim i chce zmienić swój #rozowykorposwiat na nową pracę. Szuka oczywiście na pracuj itp. lecz może ktoś z tutejszych korpoludków lub urzędasów szuka w miarę młodej osoby do zespołu lub zna kogoś kto zna kogoś kto coś słyszał ( ͡º ͜ʖ͡º)

CV:
praca w dwóch korpo:
*od 2013 pierwsza odzyskiwanie klienta i trochę windykacji
*od 2014 druga ubezpieczenia (grupowe ale nie tylko), reklamacje i obsługa polis, wnioski o wypłaty, epizod z helpdeskiem itp.
studia mgr ekonomia na UW.

Pozdro.
  • 4
@szaJJJba: weź napisz coś więcej. Co umie (nie tylko z doswiadczenia zawodowego). Może np jest super w excelu albo power query? A może jest biegła w rachunkowości zarzadczej? Z takim „cv” jak jej napisałeś to będzie ciężko, a choćby u mnie w pracy szukają (albo szukali, nie wiem czy oferta nie spadła już z pracuj.pl) kogos na juniora, ale cv złożone z 2 zdań to trochę mało ;)
@Eames: dzięki za odzew i propozycję
@zdzisekmalina: Excel przyswaja, do tego ma dwa kursy średnio zaawansowany i zaawansowany ale jak to w korpo był wykorzystywany w ograniczonym zakresie obowiązków.
Do tego świetnie odnajduje się we wszelkich regulacjach wewnętrznych firmy jak i krajowych - póki co doświadczenie głównie z ubezpieczeniowymi - rozpatrywanie reklamacji i sprawy zawiłe ją kręcą (dla mnie to bez sensu xd).
Wg. mnie to dobrze pisze pasowały by
@szaJJJba: możesz podesłać cv na priv? Bez żadnych danych osobowych ani nazw firm, generalnie tak by nie było opcji zidentyfikowania osoby). Bo z tego jak opisujesz to może by u nas było stanowisko, ale raz - nawet nie mam pewności czy wakat dalej jest czy szefostwo chce go zlikwidować, ku chwale cięcia kosztów. . A dwa - to by nie było z mojego polecenia, ja co najwyżej bym ci nazwę firmy