Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  stało się! oficjalnie największym polakiem jaki kiedykolwiek stąpał po ziemi został nasz orzeł z Wisły Adam Małysz. Gratulacje dla niego i całej rodziny. Dziękuję wszystkim za udział w wykreślance

  #najwiekszypolak #wykreslanka #polska #glupiewykopowezabawy

  odpowiedzi (38)

 • avatar

  Idę dzisiaj zgłosić oszustwo na policję. Mój poprzedni samochód po szkodzie całkowitej jest teraz wystawiony u handlarza jako bezwypadkowy. Rozmawiałem z nim i oczywiście jest cała historia tłumacząca dlaczego czujnik pokazuje więcej w miejscach największej masakry (nie, jego historia nie mówi o wypadku). Oczywiście VIN się zgadza. Janusz ma firmę. Wszystkie dokumenty potwierdzające moje słowa już mam skompletowane.

  Macie może jakieś sugestie na co powinienem zwrócić uwagę zgłaszając taką sytuację? Czy oprócz policji istnieje jakaś instytucja do której można takie coś zgłosić?

  Szczegółów nie podaję póki co - chce dać szansę odpowiednim służbom. Zależy mi na eliminowaniu takiej patologii.

  #prawo #motoryzacja
  pokaż całość

  odpowiedzi (69)

 • avatar

  Mordy, mordeczki, Mirki i Mirabelki - jeżeli dostanę więcej plusów niż @Nielogiczny_login, to napiszę do niej "Cześć" na priv, a każdy plusujący otrzyma zaproszenie na nasz ślub, który będzie tylko kwestią czasu. Swoją drogą to ja też obroniłem magistra, w nagrodę postawił litra żołądkowej.

  Wierzę w was, że łysy sebiks w piżamce w Iniemamocnych jest godny otrzymania plusidła. Trzymajcie się na tym Mirko!

  #pokazmorde #chwalesie #niebieskiepaski #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (56)