Wpis z mikrobloga

Ludzie żerują na sobie dzisiaj dokładnie w ten sam sposób w jaki robili to przez całe wieki. Różnica jest taka że dzisiaj jako burżuj nie widzisz pod nogami chłopa pracującego na twoje utrzymanie. Teraz nasi niewolnicy mieszkają po drugiej stronie świata i nasza delikatna natura nie musi się mierzyć z tym brudnym widokiem.
Biedni pracują na bogatych i korzystamy z tanich produktów dostępnych tylko dzięki milionom którzy mieli mniej szczęścia niż my.
Ale wiecie co jeszcze? Nawet jeśli nataliści odrzucą nasze argumenty o cierpieniu swoich dzieci, bo naiwnie będą przekonani że zapewnią im dobre życie i kochający dom, to muszą pogodzić się z faktem że robią nowych ludzi (warto wspomnieć i przypomnieć, że nie decydując się na dziecko nie zabierasz komuś możliwości życia) którzy będą żerować na innych. Tylko po to, żeby poczuć spełnienie, pokochać kogoś, pobawić się w domek. Miliony które tak postępują produkują miliony potrzeb które będą zaspokajane pracą tych którzy urodzili się tylko po to żeby nadążać z szyciem nowych butów na rosnącą stópkę twojego bombelka.
Wiem, jak wygląda gospodarka, wiem, że tamci też się nieodpowiedzialnie mnożą i wiem że nic nie możemy zrobić. Nie możemy przestać z nich wysysać i ich konsumować. Nie ma takiej drogi, nie zadziała zero waste, nie zadziała wspieranie polskich marek bo jest nas za dużo. Nie mamy im jak pomóc, nie możemy postąpić moralnie ani tam zostając, ani wycofując produkcję.

Ale nadal twoje dziecko potrzebuje i wysysa z innych dzieci. Bez względu na to czy je, jest ubierane, sra. Ty robisz potrzeby, ty robisz klienta za którym trzeba nadążyć.
#antynatalizm #bekaznatalistow #swiat #bieda
Pobierz M.....D - Ludzie żerują na sobie dzisiaj dokładnie w ten sam sposób w jaki robili to ...
źródło: comment_9xocnecWgyDubvsQnM0b4CJXZok5WM7M.jpg
  • 9
Miliony które tak postępują produkują miliony potrzeb które będą zaspokajane pracą tych którzy urodzili się tylko po to żeby nadążać z szyciem nowych butów na rosnącą stópkę twojego bombelka.


@MPXD: ???

W Polsce albo USA nie ma fabryk w ktorych ludzie szyja buty?

To nie wina ludzi z Europy ze dzieci w Bangladeszu szyja buty zamiast chodzic do szkoly, bo gdyby nie szyly butow to by pracowaly w polu albo dogladaly