Wpis z mikrobloga

#audio #sluchawki
Mam sluchawki Denon AH-D1200 z których jestem bardzo zadowolony, kupiłem je jakoś za 500zl i w zasadzie grają dokładnie tak jak bym chciał żeby grały słuchawki więc nawet nie myślałem, żeby wydawać więcej na słuchawki, bo z tej drogi już nie ma powrotu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pojawiła mi się niestety potrzeba zakupu słuchawek bezprzewodowych i nie wiem co mną kierowało, że ubzdurałem sobie, że jak kupie model AH-GC25W to będą to te same słuchawki, będą tak samo grały, tylko będą bezprzewodowe. Bardzo dziwne założenie, nie wiem skąd taki wniosek w ogóle.

Otóż nie, to nie są te same słuchawki, te słuchawki są bardzo daleko od tych samych słuchawek, są to chyba najgorsze słuchawki, jakie zdarzyło mi się kupić. Wydałem tysiąc złotych na jakieś zamulone gówno, totalnie przebasowione, takie mdłe, wszystko brzmi jakbym przez jakiś #!$%@? koc słuchał. Ja nie wiem co tam się wydarzyło, nie spodziewałem się, że za te pieniądze można sprzedawać tak złe słuchawki. Piszę ku przestrodze, bo jest bardzo mało opinii na temat tego modelu, więc jak ktoś by się zastanawiał, to niech przestanie natychmiast i weźmie sprawdzone PCX550, GC35 albo nawet te soniacze z ANC (model tysiąc coś tam...) tylko nie to.
  • 6
@Mu_H: niestety tak to jest z niektórymi produktami, sam kupiłem słuchawki "obose" na necie opinie rewelka, dla mnie dramat, sam bas, zero rozdzielczości grania i tak podbite skraje że wszystko czego słuchałem grało totalnie inaczej, jako że to słuchawki douszne to nie mogłem ich oddać próbuję sprzedać za mniej jak pół ceny i zainteresowanie niewielkie
@Mu_H słuchawki bt tak grają generalnie. Bas, zamulone brzmienie itd. Masz czuć moc basu. Jak raz masz dobre słuchawki to już nie ma powrotu i to nie będzie satysfakcjonujące. I @lubelskiulaniec też dobrze pisze. Na miasto coś z ANC: Bose qc35/Sony xm3... brzmieć to nie będzie na tym poziomie, ale oszczędza słuch i jest wygodne, można się przyzwyczaić do takiego grania. I zawsze sprawdzaj frequency response na necie.
@antek_akrobata: oddałem te Denony, zamówiłem Audio Technica ATH-SR50BT bo aktualnie są w Empiku za niecałe 700zł wiec myślę ze warto, nawet jak nie będą mnie w pełni satysfakcjonować to przy tej cenie przeżyję. Jeśli faktycznie wszystkie BT grają tak mulasto to czarno widzę swoje dalsze życie w bezprzewodowym świecie...