Wpis z mikrobloga

Obejrzałem znalezisko o Robercie D. Juniorze o jego problemach z używkami i zacząłem liczyć ile ja jestem już trzeźwy. Chciałem ogłosić wszem i wobec że nie piję dokładnie 100 dni, wiem że was to nic nie obchodzi, ale ja pisze to z bananem na ryju bo kiedyś piłem codziennie przez ładnych kilkanaście lat z czego ostatnie kilka to jeden wielki ciąg którego prawie nie pamiętam, ( ͡° ʖ̯ ͡°). Teraz odliczam do drugiej stówy.
#alkoholizm #alkohol #wodka #chwalesie
Pobierz MateuszWajchePrzeloz - Obejrzałem znalezisko o Robercie D. Juniorze o jego problemach...
źródło: comment_6PXUEniUhX5eNUYtaElijDL0jUQJu9lk.jpg
  • 12
@MateuszWajchePrzeloz: elegancko, mnie np. obchodzi jak ktos pisze ze ma problem, to staram sie go wspierac. Staraj sie tak nie myslec, bo to tez po czesci przyczyna jakis problemow. Staraj sie wlasnie budowac znajomosci, miec ludzi ktorzy beda Cie wspierac itd itp. 100 dni to super wynik! Wiesz jak ludzie sie ciesza ze maja 1 dzien trzezwosci co nie ? a Ty juz 100 razy tyle przeszedles ;) Pol pol roku
@MateuszWajchePrzeloz: mnie wkurza, że jak mówię "nie piję", to nagle wszyscy wkoło robią sobie za cel życia, aby się ze mną napić. Staram się sięgać po alkohol tylko kiedy to jest dodatek do spotkania (przy grillu, większe okazje jak urodziny itd), a nie np. spotykać się po to, aby się napić. Wiadomo czasami trzeba się spuścić ze smyczy, ale nie chcę w każdy weekend łoić wódy, bo to już dawno temu
rorschach - @MateuszWajchePrzeloz: mnie wkurza, że jak mówię "nie piję", to nagle wsz...
@MateuszWajchePrzeloz gratulacje dla Ciebie. Ja pamiętam najbardziej początkowe odliczanie ile dni mam trzeźwości i mój szok, jak spotkałem typa, co nie pił rok! Myślałem, że to jakiś Robocop, bo jak tyle można wytrzymać.
A sam dziś mam 1099 dni trzeźwości i jest mi z tym fantastycznie( ͡º ͜ʖ͡º)
@MateuszWajchePrzeloz: zasmuce Cie, prawdopodobnie zachlejesz, pociesze tez, po ostrej tygodniowce wroci znow wszystko do normy i znow bedziesz trzezwy, a okresy bez gołdy beda coraz dluzsze, pilem co dziennie(duzo) przestalem z 3 lata temu, od tego czasu zdaza mi sie zachlac, i co i nic
@Saykoza84 tak, tylko że ja piłem do odcięcia bez względu czy to noc czy dzień, zawsze przy łóżku miałem zaopatrzenie. Raz przez 13 dni picia byłem praktycznie non stop nieprzytomny, prawie nie wychodziłem z łóżka i nie jadłem, jak trzezwiałem to też nie jadłem więc schudłem z 85 kg na 55. Zatrucia, Halucynacje (najgorsze są te kuwy, kiedy zamykasz oczy i nadal wszystko dokładnie widzisz ))[]