Wpis z mikrobloga

sek w tym, że tam jest tak szeroki chodnik, że nawet teraz auta zostawiają bardzo dużo miejsca. To imbecile z wydziału jebnely pas do parkowania wzdłuż i teraz zamiast ok 20 miejsc będzie Max 10


@SpecjalistaOdNiczego: to ze na chodniku jest duzo miejsca to nie znaczy ze trzeba cale to miejsce #!$%@? samochodami.

Przypomina mi sie to slynne "to co jak mi jest wygodniej to moge jezdzic chodnikiem?" w znaleziskach z
@SpecjalistaOdNiczego: nie bylem, ale z tego co widze to jest sporo miejsca na drodze ktore mozna zagospodarowac do parkowania zamiast zabierac przestrzen pieszym.

Nawet gdyby zamiast chodnika bylby tam plac albo rynek to nie znaczy ze trzeba z tego zrobic parking.
@Hasz5g: Zobacz sobie ile tam jest miejsca przy dotychczasowym parkowaniu. Nawet można dać słupki, żeby za głęboko nie wjeżdżać. Już nie wspominam, że 100 m dalej są wysepki zwężające te dziurawe dwa pasy do jednego, więc nawet argument wyjeżdżania tyłem z miejsca parkingowego powoli nie ma sensu. Te budynki mają około 20-25 lat i do tej pory było ok. Nagle jest źle i co? Deptak tam zrobią dla meneli? ścieżki rowerowej
Pobierz
źródło: comment_02kpTRc61aEYH2ajaDtmrJQGCsN0W5fY.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@klokupk: sek w tym, że tam jest tak szeroki chodnik, że nawet teraz auta zostawiają bardzo dużo miejsca. To imbecile z wydziału jebnely pas do parkowania wzdłuż i teraz zamiast ok 20 miejsc będzie Max 10

@SpecjalistaOdNiczego: i bardzo dobrze, im mniej miejsc tym lepiej. Samochodów w miastach jest za dużo, są bardzo nieefektywnym środkiem transportu, same w sobie zabierają bardzo dużo miejsca, a dodatkow infrastruktura pod nie zajmuje jeszcze