Wpis z mikrobloga

ale mnie bawi ten płacz nastolatek, że Konfederacja weszła do sejmu i zaraz narodowcy zaczną zabijać lgbt na ulicach xDDD

swoją drogą dużo się pozmieniało, korwin, narodowcy znienawidzeni wśród młodzieży, jeszcze 10 lat temu to by brzmiało jak science-fiction
#konfederacja #bekazlewactwa #heheszki #polityka #humoobrazkowy #alternatywki #wybory
Pobierz rafxyz44 - ale mnie bawi ten płacz nastolatek, że Konfederacja weszła do sejmu i zara...
źródło: comment_5ZgvxcC54WSwnT4ezL5VN874oLuHZ6yJ.jpg
  • 27
swoją drogą dużo się pozmieniało


@rafxyz44: To tylko pokazuje, że w zasadzie jedynym czynnikiem - w Polsce przynajmniej od 25 lat - kształtującym światopogląd młodych ludzi jest popkultura (nie rodzina, szkoła, kościół), która wraz z rozpowszechnieniem Internetu stała się chyba najpotężniejszym narzędziem indoktrynacyjnym w historii ludzkości. Jeżeli konsolidacja Internetu będzie przebiegać nadal w takim tempie jak obecnie to niedługo o kształcie sceny politycznej w całym świecie zachodu będzie mogło decydować de
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rafxyz44: No to niech się dalej biją o ten elektorat katotalibanu.
Mój głos dostali i stracili już kilka dni po wyborach bo zgodnie z przewidywaniami zajęli się wojenką światopogladową, oczywiście po stronie średniowiecza. Mają 4 lata żeby zająć się gospodarką, a jak nie to niech #!$%@?ą. Mam nadzieję że będę na nich znowu głosował, ale jakoś wątpię. Wolnościowcy którzy uważają że 3lata więzienia za edukację seksualną jest spoko jprdl.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adam-nowakowski: Najpotężniejszych narzędziem indoktrynacji w history zawsze były religie. Ogromne, scentralizowane, zarządzane hierarhicznie i przez tysiące alt kontrolujące życie wyznawców.
I Ty się boisz internetu w którym każdy może powiedzieć co chce i każdy wybrać kogo będzie słuchał?
Co za fiołek intelektualny ;/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adam-nowakowski: A coś sensownego potrafisz napisać?
Cały yt #!$%@? prawicowymi treściami, katolicki kanał zbiera najwięcej hajsu na patronite, Konfederacja wchodzi do Sejmu prowadząc kampanię głównie w internecie. Jeszcze jakieś pytania?
Oblężona twierdza coś weszła za mocno.