Wpis z mikrobloga

@Docent_nauk nie do końca to jest umorzenie jeżeli z powodu niepoczytalności... Bardziej prokuratura nie rozpoczyna procesu, bo nie mogą ukarać kogoś kto w chwili popełnienia czynu był niepoczytalny. Tak wyrok znaczy, że Nero dalej może zostać odebrany właśnie w związku z ww.niepoczytalnością. Kolejnego psa już raczej nie weźmie, ale gdyby to na postawie tego wyroku też mogą go od razu zabrać. Ale oczywiście masz rację, takie wyroki są haniebne i powinien dostać
@acctim: Dlatego też pisałem od początku, ze oczekiwanie że gruby upośledzony prezydent miałby być ukarany za to to absurd ideologicznie oślepionych gimbusów. Na etapie prokuratury jeśli ktoś więcej niż 5 minut poświęcił tematowi to wiedział, że gruby robił to nieświadomie, jest zwyczajnie debilem nie będącym w stanie się opiekować żadną istotą czy nawet sobą samym (może ewentualnie Ewą Lipką). Zaniedbanie to wynik jego nieporadności życiowej, upośledzenia umysłowego i to chyba nawet
@adik75: debilstwem to na pewno bylo trzymanie psa w chlewiku a tak to zwyczajnie jak u konona (i u innych wiesniakow), pies sie znudzil to trafil do stodoly i byl tam trzymany, sami nie mieli co zrec (pomimo tego ze gimby mysla ze 2 doroslych pasozytow jest karmione do oporu) to jeszcze 3 darmozjadowi trzeba bylo dawac jesc XD
pies powinien byc zabrany no i juz a dorabianie jakis hipotez do
@adik75 dokładnie. Myślę, że do kolejnej adopcji nie dojdzie, bo toz ma obowiązek sprawdzić komu wydaje zwierze. Zastanawia mnie tylko jak oni dostali Nera? Błąd w systemie? Leniwy urzędnik? Nie wiadomo, ale podejrzewam, że już dostali nauczkę i wyciągną wnioski.