Wpis z mikrobloga

@jestesmyTYLKOtrybami potomstwa nie warto robić nawet z najmądrzejszą i najpiękniejszą kobietą na świecie. Ryzyko, że dziecko dotknie jakieś #!$%@? nieszczęście jest zbyt duże, żeby warto było ryzykować. No ale będziecie mieli swojego upragnionego bombelka () Kto by tam się przejmował jego losem?
Bawicie się dobrze. Obym nieczego nie wykrakał...
@kaifasz: wydaje mi się że mamy podobne zdanie, ludzie to zaraza tej planety i najlepiej niech znikną jak najszybciej bo nigdy nie zmądrzeją. Jeśli nie przekonam do tego 7 miliardów czy ilu nas tam jest, a nie przekonam, to będę żył dla takich chwil jak ta i sprawię cud że będzie je przeżywał ktoś jeszcze
@jestesmyTYLKOtrybami dla mnie życie ogółem to zaraza, aczkolwiek zgodzę się, że ludzie zasługują na wyróżnienie. Osobiście nie widzę powodu, dla którego warto byłoby pokazywać ten świat komuś nowemu, a już na pewno nie moim dzieciom. Świat jest w pewnym sensie fascynujący, jednak przede wszystkim wzbudza odrazę i strach. Poza tym nie jestem w stanie zapewnić im szczęśliwego życia, gdyż istnieje zbyt duże ryzyko, że po drodze spotka je rak, poparzenie całego ciała,