Wpis z mikrobloga

Chociaż jestem zdecydowana, na którą uczelnię w #uk iść od przyszłego roku, to wybieram się także na Dni Otwarte konkurencyjnych uczelni, żeby mieć porównanie - dzisiaj byłam już na trzeciej z kolei, tym razem na Bucks New University.

W programie była prezentacja uczelni, kampusu, darmowa kawa,herbata i ciastka, w prezencie materialowa torba z logo uczelni z ulotkami (oferta studiów czy program dni otwartych), no i prezentacja danego kierunku studiów (ja oczywiście zainteresowana #lotnictwo , a konkretnie BSc Aviation and Logistics Management - uczelnia ma również w programie studia z "Pilot Training").

Z odwiedzonych uczelni (a widziałam jeszcze Coventry uni oraz Craven College) Coventry uni pozostaje zdecydowanie nr 1. Bucks New sprawiał wrażenie przyjaznego, ale mało poważnego/zorganizowanego... No cóż, stoisko z darmowym popcornem na wejściu do uczelni - niby spoko, ale człowiek czuł się, jakby wszedł do kina xD Ale były też inne rzeczy, które złożyły się na to wrażenie (np. zmiana sali prezentacji kierunku studiów na ost chwilę - ludzie już usiedli i czekali, ale przegoniono nas do innej, czy też chodząca maskotka renifera - zdj poniżej).

Przede mną jeszcze Dni Otwarte dwóch uczelni - London Metropolitan University oraz University of Bedfordshire. Zdj sali "lotniczej" wrzucam w komentarzach.

A tym czasem jutro w mojej #pracbaza #pracazagranica pierwsza z 15 zmian z trenerem - po 15 mam już w 100% samodzielnie objąć stanowisko! ()

#studbaza #studiazagranica #emigracja #anglia
Pobierz Ag90 - Chociaż jestem zdecydowana, na którą uczelnię w #uk iść od przyszłego roku, to...
źródło: comment_5YHeGjQciUGDNQDzkSM8F3s06KePoY3H.jpg
  • 11
@Paula_pi Ja nie dostałam ( ͡° ʖ̯ ͡°) pewnie jak już pójdę na studia, to sobie wezmę ;P

@Namarin Nie wiem, jak fotografia, ale studia 1. stopnia z Aviation management w UK są najlepiej prowadzone właśnie w Coventry i tym się kieruję w swoim wyborze uczelni