Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam problem w relacjach damsko-meskich i piszę posta z nadzieją, że ktoś miał podobne doświadczenia.

Będąc już trochę po rozstaniu stwierdziłam, że warto wrócić do randkowania. I spotykając się, rozmawiając, zaczęłam zastanawiać się dlaczego tak często mężczyźni mówią mi o innych dziewczynach, w których byli zakochani, które im się podobały, jednocześnie dając mi do zrozumienia, że są mną zainteresowani. Czy tylko mnie trucie takich smutów na wstępie odrzuca i wrzuca gościa do szufladki "znajomy i na pewno nic więcej"? Nie wiem, czy teraz ma tak każdy, czy u tych gości jest jakiś problem z inteligencją emocjonalną? Nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby mówić mężczyźnie, który mi się podoba o tym, że byli inni, którzy mi się podobali i dodatkowo pokazywać ich zdjęcia XD

Powiedzcie coś, bo już tracę nadzieję i zaczynam wracać myślami do byłego, który jawi mi się jako ideał, a nim nie był XD

#zwiazki #tinder #niebieskipasek #rozowypasek #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 12
OP: @FartuszekGarnuszek: gdyby jeszcze mi opowiadali o dziewczynach, z którymi faktycznie coś było. Ale nie, opowiadają mi o dziewczynach, z którymi nic nie było tylko po prostu im się podobały i to już jakiś czas temu

@robercik3c: totalnie sobie nie zdają z tego sprawy, bo staram się podejść ze zrozumieniem do każdej osoby i nie wybrzydzać, ale przez to automatycznie się skreślają

@2olek2: dokładnie tak, bo dodają, że