Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:00:00, Niedziela, 20 października 2019. Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana. Słońce podniesie się dziś o 07:23. Świecić będzie 10 godzin i 15 minut, w zenicie znajdzie się o 12:31 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:39. Ciemna noc zapadnie o 18:57, ale gwiazd można wypatrywać od 18:15.

Promocje
- Crusader Kings II: The Old Gods DLC za darmo od Paradoxu - link
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa ...
  • 15
@micke: @algus: @Potatox: @Sikorka2017: @stam: @Pjotsze: @szemekk: @MalaGlupiaMiejscowosc01:
Dzień dobry wszystkim! Mamy niedzielę, nie pohandlujemy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale, ale złych wiadomości to koniec! Wszak mamy cały dzień przed sobą! Dzisiejsza niedziela u mnie będzie początkiem rozpoczęcia przygotowań do półmaratonu, co jest dosyć zabawne bo ja nie jestem biegaczem xD Skąd w takim razie pomysł startu do biegania ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@micke: witajcie w niedzielę, być może ostatnią tylko we dwójkę. Średnio pasuje to Fogg, że dzisiaj się rozejdziemy, ale żona po przebudzeniu wypaliła do mnie, że wyśpij się, póki możesz, bo chyba zaczynam mieć skurcze. Także po śniadanku i jakieś ogładzie jedziemy do szpitala i będziemy zasięgać informacji u mądrzejszych od nas.
Dobrego dnia wszystkim, cieszcie się życiem, wolnym i ładną (no, mam nadzieję xD) pogodą za oknem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tehseriouscate: Po godzinnym przeglądzie porannym memów, gorące i reddita zjadłem śniadanie i grałem w Cities Skylines xD Miałem zająć się uczelnia ale nie chciało mu się, jutro jeszcze wolne to wtedy się tym zajmę ( ͡º ͜ʖ͡º)