Wpis z mikrobloga

Często słyszę że bycie prawiczkiem to zaleta dla różowych. Że one bardzo chciały by być tą pierwszą dla chłopaka, wprowadzić go w arkany seksu, przeżywać z nim jego pierwsze uniesienia z drugą osobą, zostać przez niego do końca zapamiętana, bo wiadomo, pierwszy raz to jedno z największych przeżyć.

No więc jestem Ja. 22 latek, 188cm, budowa proporcjonalna, ani ulaniec ani suchoklates, z mordy takie 6/10 z predyspozycją do oczka wyżej. Jak któraś chętna to zapraszam na priv, zrobię którejś tę przyjemność i dam się rozprawiczyć.
#przegryw #logikarozowychpaskow #tfwnogf #zwiazki #podrywajzwykopem
  • 41
@DuzyKot: > Że one bardzo chciały by być tą pierwszą dla chłopaka, wprowadzić go w arkany seksu, przeżywać z nim jego pierwsze uniesienia z drugą osobą, zostać przez niego do końca zapamiętana, bo wiadomo, pierwszy raz to jedno z największych przeżyć.
PIERWSZĄ DLA CHŁOPAKA KTÓRY JEJ SIĘ PODOBA, A NIE PIERWSZĄ DLA BYLEKOGO TYLKO PO TO ŻEBY BYĆ PIERWSZĄ,
Jeśli pomogłem daj SOGA
Często słyszę że bycie prawiczkiem to zaleta dla różowych. Że one bardzo chciały by być tą pierwszą dla chłopaka, wprowadzić go w arkany seksu, przeżywać z nim jego pierwsze uniesienia z drugą osobą, zostać przez niego do końca zapamiętana, bo wiadomo, pierwszy raz to jedno z największych przeżyć.


@DuzyKot: Nigdy czegoś takiego nie słyszałem.
@pink-kasia:

sugeruję jedynie, zeby sie niepotrzebnie nie spieszyc.

Co jest kłamstwem. Brak zręczności w tych sprawach jest źle widziany. Wolnych kobiet bedzie z roku na rok coraz mniej i niestety, ale zazwyczaj zostają długo wolne te najbardziej toksyczne.

Ma małe szanse. Faceci, którzy po 24 rokiem życia nie rozpoczęli życia uczuciowego zazwyczaj nie rozpoczynają go nigdy. Tacy ludzie są sami i nie potrafią nawiązywać głębszych relacji. Bycie prawiczkiem jest skutkiem niskich
@DuzyKot: Jak to się stało, że z takimi warunkami fizycznymi w tym wieku miałeś problem stracić dziewictwo?

No i nie, nie jest to zaleta, to faceci wolą dziewice. Każda dziewczyna woli doświadczonego partnera, by to on mógł ją wprowadzić w to wszystko. Czują się przez to pewniej i bezpieczniej.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DuzyKot: No widzisz ty przynajmniej masz kolegów przez których możesz poznać jakieś dupy, a co tacy jak ja mają powiedzieć? Zero kolegów, prawiczek, nie umiem nawiązywać kontaktu z ludźmi, w obecności różowych zacinam się i stresuje, brak pewności siebie, ogólnie ostro przegryw ze mnie :/