Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj w Plenumie na Elektryków na Miami Vice w #gdansk #trojmiasto Ogólnie event bardzo na plus, pierwszy raz spotkałem się z takim zagęszczeniem naćpanych osób w jednym miejscu. Większość żeńskiej części gości to były typowe "alternatywki". Ludzie chyba za bardzo nie ogarniali klimatu, tańczyły może dwie osoby, dopiero jak my wbiliśmy na densflor to nagle zrobiło się 50 osób. Pozdrawiam Panią psycholog, jeśli to czyta, która się do mnie dosiadła i w szklance rozpuszczała jej się reszta piguły :D Ciekawy sposób aplikacji emki tak przy okazji. Byłaś bardzo otwarta i żałuję że mój stan zmusił mnie do opuszczenia lokalu. #narkotykizawszespoko #imprezy
Pobierz ChrystusChytrys - Byłem wczoraj w Plenumie na Elektryków na Miami Vice w #gdansk #tro...
źródło: comment_7PrFwXPclfZ97zBHrbBc2LPLcFhRbLS9.jpg
  • 6
@LubieKiedy nie cierpię Sopotu. A do Plenumu się wybierz koniecznie ale jak będą mieli jakaś imprezę tematyczna jak wczoraj. Uwielbiam lata 80 i bardzo mi się podobało. Nie jestem z Trójmiasta, jeżdżę od czasu do czasu na weekend się zresetować, ale nie zawsze idę w kluby
@ChrystusChytrys: Prtokultura jest dwa kroki od Plenum, na after można się przejść zobaczyć;) w lecie o 7 rano tam grałem w siatkówkę z ludźmi, obok trzej skejci robili kickflipy ze sceny a przed sceną jeszcze sporo ludzi tańczyło :D
@LubieKiedy mi się wczoraj podobało jak w pewnym momencie gość który mniej więcej ogarniał jak się tanczy do muzyki lat 80 i 90 wszedł centralnie przed DJa i pokazywał ruchy, jak w jakiejś zumbie i ludzie to powtarzali. Śmieszne :D