Wpis z mikrobloga

#mirkoshredwars

No to zaczynamy! Cały turniej jest wylosowany na tej stronie: https://challonge.com/pl/qsima3zw
I będę go tam aktualizował. Jak widzicie, pierwsza runda ma tylko 5 pojedynków, i trochę osób będzie musiał poczekać na drugą rundę, żeby turniej się równo ułożył. Czas na rozegranie 1 rundy to 1 tydzień, czyli czekam do 27.10.19.

Jak pominąłem kogoś, kto się zgłosił, to niech szybko da znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Runda 1:
@Dieqx - @lewoskrzydlowy
@Polinstrumentalista - @a_93
@cadmus - @Czarnoksieznik
@Okex - @bacteria
@pankos - @Eustachiusz

Runda 2:
@szczekacz666 - czeka na zwycięzce 1 rundy
@2eolnc - @przewaga - możecie już sobie nagrać swoje sola, ale dam do głosowania dopiero po zakończeniu 1 rundy

@meshack - czeka na zwycięzce 1 rundy
@agablazej - czeka na zwycięzce 1 rundy
@tmux - czeka na zwycięzce 1 rundy
@vanhalen - @Orzeech - możecie już sobie nagrać swoje sola, ale dam do głosowania dopiero po zakończeniu 1 rundy

@ponury_janusz - czeka na zwycięzce 1 rundy
@progresywny - @Forhekset - możecie już sobie nagrać swoje sola, ale dam do głosowania dopiero po zakończeniu 1 rundy

Podkłady dobieramy sobie sami w parach, trzeba się dogadać. Gotowe nagrania, proszę mi przesyłać za pomocą wetransfera, albo jakiegoś dysku google na poniższego maila:

mirkoshredingwars@gmail.com

Jeśli chodzi o #gitarabasowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) zgłosiły się tylko 3 osoby: @bz333 @slumpvis @progresywny
Możemy też zrobić turniej, ale będzie szybki ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo namówcie kogoś spod tagu, pewnie kojarzycie tam parę osób.

Czy są jakieś działające mirkolisty, albo coś do wołania? przydałoby się zrobić coś takiego, będę wtedy wołał do głosowania, im będzie więcej będzie osób głosowało, tym lepsza zabawa

#muzyka #gitaraelektryczna #gitara #glupiewykopowezabawy
  • 25
@lewoskrzydlowy: nikt, bo poprzednia edycja się skończyła na 1 rundzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@agablazej: no zapomniałem o najważniejszym napisać ( ͡° ʖ̯ ͡°) tak z 40-60 sekund. Nikt przecież nie sprawdzi, czy zaimprowizowałeś, czy przygotowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc to nie problem, zresztą ideą tego nie jest zaimprowizowanie, tylko po prostu nagranie solówki, a jak ją