Wpis z mikrobloga

@dedik: Nie zliczę wszystkich godzin, jakie spędziłem w Morrowindzie. Stworzyłem kilka modów, przeszedłem tę grę, powracałem do niej po latach... Ech, świetna produkcja i z całą pewnością najlepszy TES, biorąc pod uwagę rok powstania, możliwości ówczesnych silników i to co udało mu się zrobić. Swoją drogą, pierwsza rzecz na jaką zwróciłem uwagę po wyjściu ze statku to była znakomita woda, która po prostu olśniewała swoim wyglądem. ( ͡° ͜ʖ
@PussyDestroyer1995: Ja mam niestety tak z Morrowindem. Kiedyś przegrałem w niego setkę godzin i jest to jeden z moich ulubionych tytułów, ale ciężko mi go dzisiaj przełknąć, nawet z modami. Tak więc czekam na mod do skyrima, chętnie go ogram. Oby tylko udało im się go dobrze odwzorować.
@derczy: Niektóre gry niestety nie bronią się po latach, przez co trochę psujemy sobie dobre wspomnienia o nich. Miałem tak kilka lat temu z Enclave, jedną z najlepiej wspominanych gier z dzieciństwa która po latach okazała się kompletnym niewypałem. Co do Skywind, już teraz zapowiada się bardzo interesująco, więc chętnie go ogram jak już będzie gotowy.
PussyDestroyer1995 - @derczy: Niektóre gry niestety nie bronią się po latach, przez c...