Wpis z mikrobloga

Wczoraj obejrzałem film Watchmen a i tak nie wiem o co chodzi w serialu. Wyznawcy Rorschacha to jacyś rasiści robiący zamachy wtf, krewetkowy deszcz, tajna policja. Nie wiadomo o co chodzi, zapowiada się na kicz jak Batwomen. Nawet nie tłumaczą uniwersum, bez obejrzenia filmu jeszcze mniej bym wiedział.

4/10 za ten odcinek

#watchmen #seriale #hbogo
a.....7 - Wczoraj obejrzałem film Watchmen a i tak nie wiem o co chodzi w serialu. Wy...

źródło: comment_Y3ozBJh8zuhxFVTx0mifEgyUf8UCRYbn.jpg

Pobierz
  • 13
@galagaguy: Powolne wprowadzanie to mogłoby być gdyby wypuścili wszystkie odcinki a tak niby czym zachęcają by tydzień czekać na kolejny odcinek? Deszcz kałamarnic czy co to było ma mnie zachęcić? A może trzy sekundowa wstawka z dupy jak obserwują na Marsie(?) Doctora Manhattana jak ten sobie domek stawia z piasku? xD Pokazali kilka postaci, jak np. stary Ozymandiasz ale fabuła żadna, jakaś walka z rasizmem w strojach z Halloween.
@UjekF: @UjekF: Klimat/przekaz/pokazanie nastrojów społecznych jest bardzo komiksowy

Chodzi tu raczej o zrezygnowanie z bohaterów i przeniesienie akcji 30-40 lat w przód

Sam twórca jest mega fanem komiksu i czuł się źle przyjmując ofertę bo sam Alan Moore nie ma praw do Watchmen przez starał się jak najmocniej oddać jego ducha(komiksu nie Moora) co podkreślał w wywiadzie( ͡° ͜ʖ ͡°)