Wpis z mikrobloga

Miruny i Miraski, #!$%@? dla mnie rower #zalesie, ehkm wróć.. dzisiaj rano ukradli mi rower przypięty na klatce schodowej, standardowy blok z płyty, miejsce gdzie stał niewidoczne z ulicy, trzeba by wejsc na klatke aby go zobaczyć. Drzwi bez kodu, wiec złodziej musiał zostać wpuszczony na klatę lub miał klucz. Mieszkania na parterze mialy pozaklejone wizjery, oczywiście nikt nic nie widział nikt nic nie słyszał. O 7:15 wychodziłem, o 9 sąsiad i mówił ze juz nie było. Zapiecie zwykła linka, no może taka bardziej gruba niz ciekka (wiem, pewnie gdybym mial u-locka to bym nie pisal tego wpisu). No ale stało sie rower który mi skradziono służył mi na dojazdy do pracy i weekendowe przejażdżki ku zdrowotnosci. Mial 1,5 roku i kosztował 1k zł, zdążyłem nim zrobic ok 2000 km. Nie sadziłem ze w 2019 r, nadal będą ludzie którzy bedą się lasili na kradzieże takich rowerów, poczciwy Kands 900 zmienił właściciela (,) picrel:
#kradziez #rower #kands #smutnazaba
Fichtner - Miruny i Miraski, #!$%@? dla mnie rower #zalesie, ehkm wróć.. dzisiaj rano...

źródło: comment_B5midmwsGmaYeWMPA1sdX7rku0PPEvRL.jpg

Pobierz
  • 19
ukradli mi rower przypięty


@Fichtner: Atrapa zapięcia się nie liczy. Rower stał niezabezpieczony.

Nie sadziłem ze w 2019 r, nadal będą ludzie którzy bedą się lasili na kradzieże takich rowerów


Kradną nawet takie za 200 zł. Sprzeda za 100 zł i jest 100 zł do przodu.

wiem, pewnie gdybym mial u-locka to bym nie pisal tego wpisu


U-lock, szekla, łańcuch. Jakiekolwiek zabezpieczenie, a nie imitacja.
Nie sadziłem ze w 2019 r, nadal będą ludzie którzy bedą się lasili na kradzieże takich rowerów,


@Fichtner: Wszystko kradną. W 1519 wszystko kradli, w 2519 też będą. Kradzież słabo zabezpieczonego roweru za 1000 zł to na czysto 200zł za 30 minut roboty od momentu wejścia do klatki do momentu opchnięcia grata u jakiegoś pasera. Jest to opłacalne i pewnie zawsze będzie zarówno 500 lat temu jak i za 500 lat