Wpis z mikrobloga

Po trzech wyrokach WSA Gdańskie Autobusy i Tramwaje wreszcie udostępniły informacje na temat kosztów wynajmu loży VIP na Stadionie Energa Gdańsk. Więcej o naszych zmaganiach z gdańską spółką możecie przeczytać na portalu trojmiasto.pl.

#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #prawodoinformacji #gdansk
Pobierz Watchdog_Polska - Po trzech wyrokach WSA Gdańskie Autobusy i Tramwaje wreszcie udostę...
źródło: comment_1ZWcBTAld6IpCdK5LXFaU0cmMxfwfkql.jpg
  • 21
@Watchdog_Polska: Czy moglibyście pójść za ciosem i dowiedzieć się ile i ile trwały spotkania z zewnętrznymi kontrahentami? Czy moglibyście sprawdzić ile było tam spotkań "wewnątrz" firmy i czy za benefit polegający na oglądaniu meczu/cateringu uczestnicy zapłacili podatek dochodowy?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Watchdog_Polska: smutne że oni mogą organizować spotkania z kontrahentami za grubą kasę i tak bezczelnie oszukiwać że te spotkania mają miejsce, gdzie tymczasem ja miałem problem bo urzędnik podczas kontroli chciał mi wyrzucić z kosztów fakturę na realne spotkanie biznesowe które zaowocowało nawiązaniem współpracy.

No ale jestem księgowym, widzę co mogą bogaci, a jak maluttcy są ci biedniejsi.
@Watchdog_Polska: Czyli odpowiedź brzmi "nie". Szkoda. Bo dopiero udana próba wyciągnięcia tych informacji pozwoliłaby pokazać marnotrastwo instytucji. Bo np. skoro przez ostatnie 3 lata było jedno spotkanie z kontrahentem, to wynajem loży na kolejne 3 lata czarno na białym pokazuje jakie to marnotrastwo.