Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze?
Jak już zacznie się kryzys klimatyczny za 5-10-15 lat, calutka Afryka zacznie się zjeżdżać do Europy, zacznie brakować jedzenia, to nikt już nie będzie pamiętał, że to prawicowe szury zgotowały nam ten los, bo zamiast serio zastanowić się nad tematem i podjąć działania jak proponuje lewica, to woleli zbijać kapitał polityczny kłamstwami, ośmieszaniem tematu, memami, pitoleniem "że lewaki chcom zrobić nas szyszkich wege" czy "zabroniom samolotuffff hliphlip".

#neuropa #bekazpodludzi #bekazprawakow #klimat #ekologia
  • 108
@Nieprzyjazny_Ziemniak: bo na necie króluje debilizm, po prostu, to trzeba zrobić oddolnie przez sensowną politykę

ja wiem że kiedyś myśleliście że słońce krąży wokół ziemi, ale bądźmy poważni i nie powielajmy tych samych debilizmów non stop, kwestia klimatu to fakt, tak jak kwestia płci mózgu i biologii [nie, gender to g0wno]

czy możecie skończyć być debilami? proszę?

non stop ośmieszacie coś co wydaje się wam głupie a potem po latach zapominacie
@Yu_liiia: Lewica w Ameryce chciała chociażby zacząć temat: https://en.wikipedia.org/wiki/Green_New_Deal

Co dostali w zamian? Agitację w telewizorze, że "gupie lewaki chcom zabronić krowom pierdzieć kekekekekekekekkekekeke".

to fakt, tak jak kwestia płci mózgu i biologii


[nie, gender to g0wno]

?
Przyznajesz, że coś istniejesz po czym mówisz, że "to gówno"? Jak mam to rozumieć, że jednak nie istnieje?
@Yu_liiia: no co z Afryką? Nie było by tego problemu, gdybyśmy się wzięli za GO w czas. A teraz #!$%@?, już nie zatrzymamy wzrostu temperatury, te dwa-trzy stopnie sprawią, że Afryka będzie nie do życia i wszystko co tam siedzi przyjdzie do nas.
Nikt o tym jeszcze nie myśli, bo na razie lewica nadal próbuje przekonać ludzi, że GO jest #!$%@? prawdziwe.

Widzę że sam jesteś jednym z tych typeczkow ośmieszających