Wpis z mikrobloga

Chce pokazać moje auto. Moja 15 letnia klasa non-premium Corsa C 1.0. Mało awaryjna, robiąca to czego od niej oczekuje czyli wożenia z A do B. Nie przynosząca większych zmartwień w kwestii utrzymania. Przebieg dobija do 260 tys. km. U mnie w 9 lat zrobiła 165 tys. w tym 140 na lpg. Z wad to brak klimatyzacji, reszta nie jest przeze mnie aż tak dotkliwe odczuwana. Mam je tyle lat, a nadal mi się nim przyjemnie jeździ. Potrafię nawet wieczorem wsiąść i sobie pojeździć z muzyką pomimo tego, że i tak nim sporo jeżdżę na co dzień. Pali ~ 6.5 litra gazu przy moim użytkowaniu.. I w sumie plan jest taki, żeby potrzymać je jeszcze i tak jakiś czas, może parę lat. Zanim ktoś napisze, że to muł. Mam motocykl z większą mocą od tego auta i stwierdzam, że moc to nie jedyne co się liczy w motoryzacji, przynajmniej dla mnie. Spokój (tania obsługa, jak ktoś coś rozwali czy ukradnie to szkoda i tak mało), ekologia (długie użytkowanie ekonomicznego samochodu), nie bycie niewolnikiem rzeczy (to w końcu Corsa) to też fajne sprawy.

#pokazauto #opel #samochody #motoryzacja #przemyslenia
H.....k - Chce pokazać moje auto. Moja 15 letnia klasa non-premium Corsa C 1.0. Mało ...

źródło: comment_Yne43GxnBsHyzHwGidog5T6pSLxZSOHc.jpg

Pobierz
  • 100
@HowDidWeGetSoDark: zdrowe podejście do sprawy, ja mam klimatyzacje we wszystkich autach i jej nie używam bo mi dziewczyny zaraz chorują więc nie ma się czym przejmować ani czego żałować
napiszę jeszcze tylko taki standardzik
" dzifki koks szastanie forsą nie dla ciebie, jeździsz corsą " :))
DŻIZAS BULLSHIT słyszałeś o czyszczeniu klimatyzacji oraz rozsądnej temperaturze, a także o takim bajerze jak niedawanie strumienia z nawiewu bezpośrednio na człowieka tylko gdzieś w górę? Po wycieczce do lidla/biedry też chorujecie, tam jest klima ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lethal_Jelly: wincyj kapsa wincyj( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HowDidWeGetSoDark: Mam też taką, tylko, że z klimą, nie żałuj, że nie masz, bo jak się włączy, auto traci 1/3 mocy, której i tak nie ma, co do awaryjności, faktycznie nic się w tym nie psuje, raz mi strzelił czujnik ciśnienia oleju, koszt czujnika 35zł, wymieniłem sam, wdzięczne auto. Moja ma przebieg 158 000 i od salonu jest w rodzinie, więc to prawdziwy przebieg.