Wpis z mikrobloga

Czy jakieś doświadczone mirki mogłyby mi wskazać drogę czego się dalej uczyć?
Ogarniam już html-a, css-a, bootstrapa, jekylla i gita na tyle że zrobiłem swój pierwszy projekt.
Teraz co dalej? Bo na szukanie pracy jako junior pewnie za wcześnie a i na cała Warszawę znalazłem tylko 2-3 oferty jako junior.
Zostało mi do nauki JS, Redux, Angular, React, Vue i SASS.
W jakiej kolejności zacząć dalsza naukę?

#naukaprogramowania #frontend
  • 13
@Emtemic: > Zostało mi do nauki JS, Redux, Angular, React, Vue i SASS.
( ͡° ͜ʖ ͡°) uwierz mi, że nie.

sam bootstrap to też JS - wiele komponentów jest w JSie, więc nie możesz powiedzieć, że "ogarniasz" bootstrapa.

git - czy ogarniasz coś poza push/pull? merge/pull requesty? rebase? merge? revert?
@Emtemic: Na moje nie, zawsze jest coś do nauczenia się - jeśli odwlekać składanie CV bo "jeszcze czegoś nie umiem" to 40 lat nauki będzie za mało.

Na moje junior front end powinien umieć (bardzo) dobrze: HTML, CSS, JavaScript. No i jeden z frameworków React / Angular / Vue co najmniej przyzwoicie. Do tego jakieś pojęcie o Bootstrapie, SASS (i opcjonalnie jQuery). Jakieś, widzieć z czym się to je - znając
@FairPlay: Na razie umiem to co napisałem, reszta przede mną, ofert na juniora praktycznie nie ma, chyba ze jest jakaś specjalna strona z takimi ogłoszeniami? W portfolio mam narazie 1 projekt - https://emtemic.github.io/fabryk/ - to makieta UI aplikacji. Została ciepło przyjęta na forum front end (jak na pierwszy projekt) dlatego zacząłem zastanawiać się co dalej, bo raz czytam ze ktoś sie pouczył miesiąc i gdzieś (przypadkiem?) go wzięli do pracy a