Wpis z mikrobloga

Grand Prix Włoch za nami tak jak i pierwszy sezon wykopowej ligi. Piękny to był sezon nie zapomne go nigdy, tak samo jak wczorajszy wyścig. Był to najbardziej emocjonujący wyścig od początku istnienia ligi. Wyprzedzenia, niebezpieczne manewry, spiny i wypadki to wszystko w jednym wyścigu. Mistrzem sezonu zostałem ja, z wynikiem 103 punktów. Tylko o 2 więcej niż @TheCrasher. Walka o tytuł trwała do ostatnich milisekund wyścigu, gdybym dojechał do mety 0,071 sekundy później mistrzem zostałby właśnie TheCrasher. Po wyścigu na kanale głosowym odbyła się burzliwa konferencja prasowa, na której pomiędzy rezerwowym kierowcą RedBulla, a kierowcą Williamsa doszło do gwałtownej i ostrej wymiany zdań na temat incydentu na torze. Cały dramatyczny wyścig możecie obejrzeć w zapisie streama, którego podlinkuje w komentarzu. Klasyfikacja generalna kierowców i konstruktorów standardowo w komentarzu.

TOP 3
1. TheCrasher ( @TheCrasher )
2. BaSoN ( @marcin-jusinski )
3. Alcman ( @riders62 )

Ogórem wyścigu został DRIVER BŁYSKAWICA @corgikirra

Teraz parę informacji:
1. Sezon już się skończył, ale my nie zwalniamy tempa. Dlatego w czwartek zapraszam wszystkich uczestników pierwszego sezonu na "odwrócony wyścig". Pola startowe będą ustawiane manualnie, im ktoś niżej był w klasyfikacji generalnej tym lepsze miejsce startowe zajmuje. Przykładowo ja będąc pierwszy w klasyfikacji generalnej startuje z ostatniego miejsca. Tor Silverstone, czwartek 24.10.2019, godzina 21:05. Długość 50%

2. Zapisy do sezonu drugiego otwarte!
Wystarczy dołączyć do naszego discorda. Wejść na kanał # ogłoszenia i postępować zgodnie z instrukcją. Czas na zapisy jest do niedzieli 27.10.2019 do godziny 21:37. Jeśli dalej masz jakieś wątpliwości zapytaj mnie na discordzie lub czacie ogólnym

https://discord.gg/YHXenaZ

#ligaf12019 #f12019
źródło: comment_tsxGyTN5ZiJDUVZ1PHAfqeuANVvLbzew.jpg
  • 3