Wpis z mikrobloga

@achtunki: No ja bym powiedział, że podejrzanie tanio, ale może ktoś chce się wysprzedać bo win10 był rozdawany za darmo.
Czyli nie znam się to się wypowiem xd Jak ja kupowałem windę 10 w 2016 (nie box tylko od razu wgraną na nowego kompa) to zapłaciłem koło 400-450 złotych.
@TotalDisaster: No tak dość tanio właśnie co mnie trochę zaniepokoiło, ale trudno stwierdzić czy to legitne skoro większość kupujących w aukcjach po 10zł za windowsa twierdzi, że wszystko jest super. ¯\_(ツ)_/¯
@piotrulos: No raczej pro. Widziałem home w sklepie za 450 około, ale ja poszukuję pro, tylko żeby w mniejszej cenie był. No i nie oem, bo jak wymienię płytę główną w przyszłości to będę mieć takie śmieszki jak miałem przy oemie windowsa 7.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@achtunki: to nie jest normalna cena boxa. Cena którą widzisz w Microsoft Store za boxa to mniej więcej 20% więcej niż sprzedają dystrybutorzy. Wszystko poniżej pachnie lewizna. Najlepszym wyjściem jest kupowanie laptopa razem z systemem, a jak nie ma, to zwykłego oema też od biedy przeniesiesz