•  

#anonimowemirkowyznania
    Jak przestać czuć się jak śmieć pełen kompleksów na tle własnej osoby?
    Niedawno znalazłem sobie moją pierwszą dziewczynę z którą stworzyłem związek. Jesteśmy razem od lipca.. Jest między nami spora różnica wieku: ja mam 26 lat, ona ma 21.
    Problem jest w tym, że mając tyle lat na karku, czuję na sobie presję posiadania większego bagażu doświadczeń, większej wiedzy życiowej i większego ogarnięcia w życiu, a tak niestety nie jest. Ostatnio czuję się jak niepełnowartościowy mężczyzna, m.in przez to, że:
    - pierwszą dziewczynę mam w wieku 26 lat (seksy były wcześniej, ale to się nie liczy), mojej dziewczyny jest to drugi związek i jestem jej drugim partnerem, ale ja przez 26 lat życia nie potrafiłem stworzyć udanego związku a seks miałem wcześniej tylko parę razy przelotnie
    - nie mam prawa jazdy i auta, panicznie boję się jeździć i przerwałem kurs prawa jazdy parę lat temu, gdy z kolei mój różowy pasek ma prawo jazdy i czuję się przy niej jak pizda przez fakt że nie mam auta, jestem mniej mobilny, w każdej wycieczce to ona musi robić za kierowcę (np. latem jechaliśmy nad jezioro z paczką znajomych, spośród 4 osób tylko ja nie prowadziłem auta jak pizda)
    - nie umiem pływać, tymczasem moja różowa uwielbia pływać, nurkować, uprawia kitesurfing. Jak do tej pory się jej do tego nie przyznałem i powiedziałem jej, że mam paniczny lęk przed wodą w wyniku wypadku który miał miejsce w dzieciństwie (jest to kłamstwo aby usprawiedliwić moją pizdowatość bo nie umiem pływać)
    - ostatnio ciągle odkrywam życie przez fakt że jestem z rózówym paskiem: niedawno byliśmy w Szwecji i pierwszy raz byłem na statku, z powrotem lecieliśmy samolotem i to też był mój pierwszy lot w życiu, tymczasem ona zwiedziła mnóstwo krajów na świecie przed poznaniem mnie
    - niedawno mojemu różowemu paskowi w mieszkaniu spierdolił się kran, nie potrafilem wymienić kolanka nawet z tutorialem na youtube, ostatecznie to ona sobie sama (z tutorialem go naprawila), jestem życiową pierdołą. Jak zamówiła sobie stół z ikei to też nie potrafiłem jej go złożyć i musiała prosić swojego brata o pomoc przez co się skompromitowałem. Nie umiem nic remontować, naprawiać, nikt mnie nigdy nie nauczył i nie pokazał
    - ogólnie mój różowy prowadzi dość dynamiczne życie, jej wystarczy od 4 do 5 godzin snu, ciągle jest w ruchu i jest aktywna, a ja jestem wiecznie zmęczony życiem, na studiach ma dobre oceny, uprawia jogę, biega, chodzi na basen, a ja to co najwyżej rowerkiem pojeżdżę

Ogólnie mam niską samoocenę, uważam się za nudnego i nie wiem jakim cudem mój różowy pasek mnie kocha i nadal za mną jest, skoro na rynku matrymonialnym jest tyle czadów którzy są wszystkowiedzący i wszystko umiejący. Może mam szczęśćie że mam mojego różowego bo ja kocham ją i ona kocha mnie, ale jak dłużej coś takiego może potrwać? Boje się że będę ją ograniczał przez moje spierdolenie. Ja się czuję przy niej jak pizda i boje się że ona jest we mnie może teraz zakochana ale uświadomi sobie że przecież mogła lepiej trafić i że sobie życie marnuje z taką pizdą nieporadną życiową jak ja, a potem znajdzie sobie nowego i lepszego czada. Ja jakbym był rożowym paskiem i miał do wyboru spierdoksa takiego jak ja (a wygląd nie mam idealny, ot taki powyżej przeciętnej 6/10) a czada 10/10 których pełno, mają prawo jazdy, auta, w ogóle są dynamiczni, to przecież wiadomo że nie byłbym ze spierdoksem. A moja dziewczyna jest bardzo ładna i nawet tym od siebie odbiegamy, bo ona jest 8/10 a ja 6/10.

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #feels #gorzkiezale #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
    Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

źródło: wykop.pl

•  

Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: zrób prawko, naucz się pływać i ogólnie korzystaj z jej dynamizmu żeby nauczyć się w ten sposób funkcjonować, nawet jak związek jebnie to chociaż coś z niego wyniesiesz..
      wszystkiego nie musisz umieć zrobić, więc bądź na ten temat wyluzowany i ucz się i śmiej jak coś nie idzie..
      samo się nie zrobi

•  

@AnonimoweMirkoWyznania masz ogromne szczęście, że masz taką osobę przy sobie, postaraj się to wykorzystać i zmienić się na lepsze

•  

@PLPL: nie zrobi tego, bo on jest zbyt leniwy xD nawet ją mając przy sobie pływania się nie nauczył i korzystania z instrukcji to musi być jełop, albo troll

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: byku albo jesteś trollem, albo ta baba to jakiś przeklęty paszczurm albo nwm już co, ale jak można stołu nie umieć złożyć, a kolanka nigdy nie dotykałem, ale to nie jest tak, że tam się po prostu odkręca ten plastikowy gówien wokół rury? xD

•  

@Daktylion: myślałem że to op jest negatywny, ale ty gościu jesteś jeszcze bardziej (-‸ლ)

+: Doomino
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania z takim podejściem to się nigdy niczego nauczysz. Meble do składania to zawsze metoda prób i błędów i nie rozumiem czemu się poddałeś, albo ona ci nie pomagała z planami jak coś, moja czyta plany i wszystko ze mną robi.

Masz złe podejście, bo się poddajesz, bo nie umiesz i dla ciebie jest koniec. Jednak zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji, tylko ty musisz te wyjście znaleźć, wtedy przestaniesz być spierdoxem.

+: taktoto
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania: Pokaż zdjęcie i się okaże że wygląda 2 x gorzej niż ty

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: czy mówiłeś o tym swojej dziewczynie ? jak sobie przypomnę siebie w mniej więcej Twoim wieku to

1 mieszkałem z mamą
      2 nie miałem samochodu (i też nie umiałem jeździć)
      3 też nigdy nie leciałem samolotem
      4 i pewnie znalzłoby się kilka "wstydliwych" innych rzeczy

tymczasem laska z którą się spotykałem, miała wtedy 24 lata, swoje mieszkanie, samochodem chciała mnie podwozić i tak dalej. Miałem identyczną spinę jak Ty, ale zamiast płakać po prostu postanowiłem zmienić ten stan rzeczy.

Dzisiaj mam 30 lat, dziewczyny już nie ma ale samochod jest, mieszkanie tez, dobra praca, kilka ciekawych miejsc na świecie odhaczonych i czuję się męsko jak nigdy (mocno skorelowane z powodzeniem u płci przeciwnej :D ).

Także to dobrze, że się spinasz ale niech ten wstyd przerodzi się w działanie a nie płacz.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Właśnie dlatego nie powinieneś wierzyć w narracje wykopa. W życiu są ważniejsze rzeczy niż wygląd, wzrost itd. Twoja różowa Cię kocha najwyraźniej za inne rzeczy, zapytaj z resztą o to. Powiedz jej o swoich obawach. Jesteś w związku, a w związku się rozmawia. Nie powinieneś też przed nią ukrywać lęku.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: coś ci się musiało pomylić i to ty jesteś 8/10 a ona 6/10bo inaczej nie ma opcji by spojrzała na takiego klasycznego przegrywa.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania:
      6 filarów poczucia własnej wartości - Nathaniel Branden, przeczytaj.

•  

AzjatyckaMaciora: Skoro taka dziewczyna na ciebie poleciała to musisz być o wiele barwniejszą osobowością niż czady i normiki. Mojej się kiedyś spytałem co we mnie widzisz, nie mam ani auta, ani własnego mieszkania, nieskończone studia. To sie zasmiala i mi powiedziała co ja odpierdalam kobiety sie nie zakochuja w takich rzeczach xD Chyba ze w cucku co ja ma podwozic i stawiac obiady ale to juz jak zegar tyka. I że zakochała się we mnie bo jestem inteligentny, wrażliwy, artystyczna dusza, potrafie rozmawiac, mam pasję i temperament i wymieniła cechy których ja w sobie dostrzec nie umiem. To jest pierdolenie jakiegoś kołcza tego czarodzieja, co pierdoli karynom, że jak facet nie umie wymieniać koła to jest śmieciem. Ja nigdy nie wymieniałem ale co to za problem się nauczyć? To jest 5 minut. Siedziałem w świecie gdzie zmiana koła mnie obchodziła tyle co zeszłoroczny śnieg, czarodziej nie umie rzeczy które ja umiem ale nie jestem na tyle zakompleksiony, żeby mówić haha nie umiesz tego co z ciebie za facet, mam to w dupie, to jest poziom podstawowki. Ojcowie zjebali, nie wiem jak było u ciebie ale dzisiejsze wychowanie synów czyli zostaw nie umiesz, daj mi to ja zrobie, do tego matki nie rob tak bo sobie krzywde zrobisz no i babcie wychowujace kaleki zyciowe, niestety, myslisz, ze jakby laski nie mialy w okol siebie innych samic to by umialy w kobiecosc? Chuja by umialy. Masz wartosciowa dziewczyne, ucz sie, naucz sie tego kranu, naucz sie into samochod, to nie jest big deal, ludzie po zawodowce to robia albo i po podstawowce, nie masz toksycznej laski co cie wyzywa od nieudacznikow tylko wyrozumiala fajna loszke, wykorzystaj to i miej motywacje, zeby uczyc sie into meskie rzeczy, dla niej. Moj stary w moim wieku juz mial mnie i zone i chuja umial a dzisiaj w wieku 50 lat potrafi wszystko, nie sluchaj tej nagonki, ze 20 latek musi umiec wszystko kurwa co sie dotknie to naprawi. Kaza sie uczyc to sie uczymy, jak ktos nie lubi dlubac to po chuj ma to robic, sa rozne temperamenty, ktos spedzil lata na kucowaniu i napisze program, pierdolony jakub czarodziej tego nie potrafi a pierdoli ze jak kola nie umiesz przykrecic to jestes smieciem. Ja siedzialem prawie cale zycie w kompie i umiem w nim mnostwo rzeczy, na chuj mi przykrecanie kola, ktos sie uczy przykrecic kolo to wzywam pomoc drogowa i mi przykreca, place bo mnie stac bo sie cale zycie uczylem zeby tyle zarabiac, ktos inny zarabia na przykrecaniu kola, proste. A jak baba mi wrzeszczy ze co ty nie umiesz przykrecac kola, takiej sytuacji nie ma bo nie wybieram sobie takiej loszki xD Pamietam swoja panne kilka lat starsza, miala jakichs typow hurr durr samochodzik, naprawiony kran, takie prostaczki, we mnie doceniala osobowosc, mowila ze ich nie kochala bo w czym tu sie kochac xD Zwiazki totalnie z rozsadku. Ty nie jestes z rozsadku, doceniaj to. Ale stwierdzilem, ze w sumie te rzeczy moga mi sie przydac, skladanie mebli, jakies rzeczy w domu, jakis czas nie pracowalem i nie studiowalem, mialem oszczednosci wiec uczylem sie tego calego pierdolnika z nudow. Jesli laska z toba jest a nie dajesz jej roznych rzeczy to pamietaj, ze jestes na gorze, bo leci stricte na ciebie a nie na to co jej dajesz a w dzisiejszym konsumpcjonizmie relacje polegaja na wymianie handlowej w wiekszosci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Glowa do gory

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

pokaż spoiler Wołam obserwujących: @analboss

•  

PospolityTygrys: @Mest666: Pewnie tak jest, zobacz jak tutaj ci spermiarze oceniają kobiety wystarczy, ze nie jest mocno ułana to od razu 8/10 nie ma opcji by stulej 6/10 zainteresował sobą dynamiczna Julkę 8/10 na 21 lvl która tak naprawdę może mieć absolutnie każdego faceta

•  

PodgnityEkolog: Zerwij z nią zanim rozwalisz jej życie - nic z tego nie będzie, a tylko pociągniesz ją w dół

•  

OgnistyMenel: xD Śmieszy mnie odgłos pękających odbytów spierdolin, którym posoka z dupy płynie strumieniami prrrrryt bo ktoś ma loszkę a on wielki bonzo nie ma xD Jak się jest szarym jak papier do dupy bez osobowości to się przyciągnie tylko laski, które czegoś od ciebie chcą czyt. wyjazdów, spotkan, kolacyjek. A uczucia tam nie ma bo w kim tu się zakochać, w szarym gościu jak papier do dupy? Sami zadajecie pytania hurr durr skąd taki seba z zakolami 175 może mieć taką modelkę a no stąd, że gość pewnie ma temperament i osobowość, w tym kobiety się zakochują, ale co ja będę pieniaczom ze stulejką tłumaczył jak nigdy nie zaznali i nie zaznają szczerego zainteresowania ze strony różowych xD No na pewno rozowa opa to 3/10 bez zębów bojąca się wychodzić z domu z ryjem jak po bliskim spotkaniu z tłuczkiem do mięsa i śmierdzącą pusią prrrryt

•  

rób prawko, naucz się pływać i ogólnie korzystaj z jej dynamizmu żeby nauczyć się w ten sposób funkcjonować, nawet jak związek jebnie to chociaż coś z niego wyniesiesz..
      wszystkiego nie musisz umieć zrobić, więc bądź na ten temat wyluzowany i ucz się i śmiej jak coś nie idzie..
      samo się nie zrobi

@AnonimoweMirkoWyznania: Szkoda, że cię nie mogę zminusować. Lipny post.

•  

W życiu są ważniejsze rzeczy niż wygląd, wzrost itd. Twoja różowa Cię kocha najwyraźniej za inne rzeczy

@SkrytyZolw: No właśnie wpis świetnie pokazuje że kocha go za wygląd.

•  
      M......t

+1

@AnonimoweMirkoWyznania: jak ja lubie to nowe pokolenie lasek 16-24 ktore za hajs tatusia baluj. Za moich czasow to wszyscy piwko w parku i moze podroz do Niemiec. A teraz te #plodnajulka to zdjecia z Mauritiusa, 16 jezykow obcych, kitesurfing, patent zeglarza, spi 4-5 godzin, kursy tanca. No i oczywiscie tatus zapewni prace albo przekaze biznes coreczce. Dzieci urodzone na fali 1996 i dalej maja az za dobrze.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

- byń mną, pracuj w korpo
    - twój kierownik to kawał debila i bardziej nadaje sie na poganiacza niewolników niż lidera
    - w związku z tym że masz ok 22 dni zaległego urlopu we sobie tydzień wolnego
    - niedziela wieczór piwko.jpg
    - właśnie wstajesz, patrzysz a tu na telefonie prywatnym od 8 do 8.30 kilka połączeń, z ciekawości patrzysz na służbowy- kilkanaście +spam na teamsie, maila masz w dupie, tak samo jak jego wiadomości i smsy na kiju: gdzie jesteś, dlaczego nie w robocie i co z targetem xD

pokaż spoiler przypominam- kapo podklepał mi urlop w czwartek

- w sumie to masz to w dupie, bo od przyszłego tygodnia przechodzisz do nowego zespołu co masz dogadane z dyrekcją
    - w sumie to jego team ma w dupie jego team, bo w przyszłym tyg odchodzi 90% załogi a do zarządu w ZAGRANICO leci zbiorowy mail podsumowujący jego polską szkołe zarządzania

oj wybitnie pyszna ta dzisiejsza kwawa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#praca #korposwiat
    pokaż całość

odpowiedzi (67)

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (20)

• odpowiedzi (14)