Wpis z mikrobloga

@jacieniemog28: o dwudziestokrotną nadreprezentację raka odbytu u gejów np.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16335300

While it is accepted that the incidence of anal cancer is at least 20 times higher in homosexual men than the general population, the natural history of anal cancer and its precise relationship with AIN is not clearly understood

Jeżeli jakiejś cechy jest w jakiejś grupie 20x więcej to się o niej rozmawia, zagadka rozwiązana więc wołam @Krupniokk:
@mlody18: nie że się troszczą tylko mają badania statystyczne pokazujące różnice międzygrupowe. Na tej samej zasadzie grupa narkomanów też ma inny rozkład cech od reszty społeczeństwa. Ogólnie usiłowanie narzucenia emocji czy to przez "też by chcieli" czy to przez "też się troszczą" w statystycznie zbadanym temacie pokazuje jak bardzo nauka traci znaczenie gdy jest sprzeczna z ideologią ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
seksualnych ludzi odbyt sluzy do wydalania, a nie przyjmowania cial obcych i jest to obrzydliwe wiec naturalna rzecza jest uwypuklenie tej cechy celem wzbudzenia refleksji, tudziez poprostu zwykle szydzenie.


@szybkopotrzebujekonto: przecież gardło nie służy do ruchania a ruchacie

fajne fikołki

@Usmiech_Niebios: wiesz chociaż jak powstaje rak? : /
nie, nie zrobię tego bo nie chce mi się pisać ścian tekstu z analizą przyczyn raczyska dupy, są miliony jednostek bez raka dupy i co? i g0wno, rak to skomplikowany proces
@jacieniemog28: bo #!$%@? się w dupę, która de facto służy do srania. A poza tym to nie rozumiem czemu wam przeszkadza gdy ktoś wam to wypomina skoro to dłubanie w dupie lubicie. Ja np uwielbiam jeść schabowe i jak mi ktoś to wypomina, to nie mam z tym problemu tylko potwierdzam: tak, stary uwielbiam #!$%@?ć dobrego schabowego!
@jacieniemog28: możliwe, otwór jak otwór, nie sprawdzałem ale hiva też przy analu łatwiej dostać a koleś co pisał o raku ma rację bo zarazacie się HPV tym co powoduje raka szyjki macicy u heterycznych kobiet i dał ci na to twarde badania. Lubicie w dupę to akceptujcie to na 100% a nie fochy strzelacie jak ktoś was o to pyta