Wpis z mikrobloga

@guru8: Im dłużej i częściej będziesz jeździł tym będzie lepiej. Mi już dziś nieco miękła rura, ale jeżdżę w zasadzie od zeszłej soboty (za wyjątkiem czwartku) gdzie najkrótsza trasa to było 60km, najdłuższa 300. I rok temu nie myślałem że dam radę tak jeździć :) A jak zaczynałem to 50km to w ogóle był kosmos :) Także powolutku i do przodu :) Masz jakąś Strave albo endo?
@MordimerMadderdin: > najdłuższa 300
Ile?

Stravę i Endo mam zainstalowane, ale nie korzystam, przede wszystkim nie widzi mi się płacenie za taką usługę takich pieniędzy. Strava to mi w ogóle szalała z gpsem, i nie zapisawało w ogóle trasy ¯\_(ツ)_/¯ No i nie mogę połączyć ze swoim zegarkiem. Ja generalnie do pracy jeżdżę 3 kilometry codziennie, ale mam wieczne zakwasy na kopytach xD A dzisiaj zakwasów zero xD Wiem, że by
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guru8: Dtrava żeby działała musi mieć wyłączone oszczędzanie energii. Zarówno po stronie GPS jak i samej aplikacji. No i nie ukrywam, że sporo czasu trzeba poświęcić żeby setki trzaskać od tak:) A ja sobie pubie nastukac km:):) Z tego powodu przesiadłem się na szosę, bo wcześniej jeździłem na mtb