Gorące dyskusje ostatnie 12h

#rozdajo kodzik na 3 miesiące #xbox Game Pass Ultimate

kod ważny do 15.11 więc trzeba się szybko ogarniać
    koniec losowania dzisiaj o 21:37 bo nie ma co tracić czasu
    kupiłem w Media Expert na pół roku (3msc od razu, kolejne 3 msc właśnie dzisiaj dosłali) i na drugi dzień było rozdawanie kodów na tej francuskiej stronie więc ogólnie kodzik legitny, z polskiej dystrybucji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xboxone #konsole #atencyjnywpistaktyczny
    pokaż całość

odpowiedzi (18)

#anonimowemirkowyznania
    Różowa nie chce zgodzić się na rozdzielność majątkową, mówi że związek to jedność a w takim wypadki jej ślub nie jest do niczego potrzebny (???). Ja nie chcę mieć wspólnoty bo ona w ogóle się nie rozwija zawodowo, mimo że ma prawie 30 lat to nie ma w ogóle żadnego majątku, ja będąc niewiele od niej starszym mam majątek o wartości 700.000 zł. Jest jeszcze jedna rzecz która zniechęca mnie do wspólnoty majątkowej, jej wszystkie koleżanki z którymi się spotyka nie są w związkach ze zwykłymi chłopakami tylko każdy z nich to zawsze jest jakimś kierownikiem, szefem itd. mimo że ona są szarymi myszami. Jak to ugryźć?

#zwiazki #slub #malzenstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
    Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
    pokaż całość

odpowiedzi (107)

1. Nazywasz się Robert Lewandowski, jesteś Wielkim Polakiem, w szczycie formy.
    2. Nadciąga jeden z lepszych okresów w sezonie, czyli kadra i możliwość trenowania pod okiem wybitnego fachowca Georga Buzzera.
    3. Awansik jest, na rozkładzie Izreal i Słowenia, co może pójść nie tak.
    4. Jednak idzie coś nie tak, atak rakietowy w Izrealu.
    5. ociechui.jpg
    6. Sytuacja napięta, dostajesz tam kulke prosto w serce, nie udaje się ciebie uratować.
    7. F
    8. Hehe, dobra, już nie chcemy od was tych pieniędzy. #calymisternyplanwpizdu #mozesieuda
    9. Nie udało się, Polacy wkurwieni stratą największego z Polaków. Wojna
    10. USA przystępuje do wojny. Hehe, to nie potrwa długo.
    11. Jednak potrwa. W międzyczasie Bayern bez Lewego odpada z LM, Niemcy wkurieni przystępują do wojny. #jakrozpetalemiiiwojneswiatowa
    12. Niemcy z Polską po jednej stronie #prawiewyjebalomatrixa
    13. W ślad za Niemcami podąża cała Europa.
    14. USA nie daję rady, ponoszą ogromne straty walcząc na wielu frontach.
    15. Polonia wykorzystuje słabość Ameryki, anektują Stany Zjednoczone.
    16. Polska zostaje mocarstwem, z całym arsenałem zmiatasz z planety Izrael.
    17. Przechodzisz do historii, jesteś najlepszym napastnikiem w historii polski (ofc tylko dlatego, że Boniek był pomocnikiem #pdk) oraz człowiekiem, dzięki któremu powstała Wielka Polska. Zostajesz zapisany w dziejach ludzkości już na zawsze.

#pasta #pilkanozna #reprezentacja
    pokaż całość

odpowiedzi (16)