Wpis z mikrobloga

Byłem dziś w galerii, tak się przejść po bieda sklepach ale trafiłem w końcu do tego droższego tylko się rozejrzeć. Przeglądam sobie kurtki a do mnie podchodzi cud karyna i zaczęła mi doradzać, zazartowałem w trakcie i coś się w niej zmieniło, stała się strasznie zmysłowa i uśmiechnięta. Ogólnie to kupiłem kurtkę za 400 zł nie wiem po co, a dupeczka strasznie mi się spodobała, z chęcią bym ją zrobił ale nie dla przegrywa to, dla Chada takie zabawy.
Nawet nie zapytałem o numer, ale w następnym tygodniu jeszcze raz tam pójdę
#przegryw
źródło: comment_HAZLKBPrAeP3a8FgphYAh6DansqfryH9.jpg
  • 20
Od kiedy ruchansko to najważniejsza rzecz na świecie


@BloodyMassacre26: ale ja tak nie mówię, w żadnym wypadku. W niejednym poście nawet wyśmiewam tego typu idee - przecież tyle razy pisze że to tylko włożenie jednego kawałka mięsa w drugi.
Ale niezaspokojenie tej potrzeby rodzi frustracje, u niektórych całkiem spora i ten dyskomfort jest odczuwalny. W imię czego się męczyć i odmawiać sobie czegoś przyjemnego?

od kiedy roxanki to wartościowe obiekty to
@TestoDepot: a czy seks mechaniczny z divą która się męczy by zarobić udając przyjemność jest równie przyjemny co seks z laską która robi to z przyjemności za darmo bo tego chce? Przy okazji też oprócz seksu powie dobranoc, pocieszy jak mu źle, wysłucha gdy się żali?
czy seks mechaniczny z divą która się męczy by zarobić udając przyjemność jest równie przyjemny co seks z laską która robi to z przyjemności za darmo bo tego chce?


@BloodyMassacre26: nie wiem - nigdy nie uprawialem seksu nie za pieniądze.
Chociaż to też zależy, jestem na tyle egoistyczny że nawet gdybym za to nie płacił miałbym pewnie w dupie czy druga strona ma z tego przyjemność, liczyloby się głównie ze ja
Od kiedy ruchansko to najważniejsza rzecz na świecie? I od kiedy roxanki to wartościowe obiekty to stracenia prawictwa?


@BloodyMassacre26: Odkąd normalne laski przestały chcieć rozprawiczać normalnych chłopaków.

a czy seks mechaniczny z divą która się męczy by zarobić udając przyjemność jest równie przyjemny co seks z laską która robi to z przyjemności za darmo bo tego chce?


@BloodyMassacre26: Nie.

Przy okazji też oprócz seksu powie dobranoc, pocieszy jak mu źle,
SKORO nie to po co w ogole miec taki gówniany seks.


@BloodyMassacre26: Bo jest lepszy niż wcale.

Jesli sie jej zapłaci za udawanie zainteresowania to wcale to nie jest miłe. To przykre.


@BloodyMassacre26: Przykre. Ale nie rozumiesz desperacji i odczuć prawdziwej samotności bo jesteś różową. Pisałem ci że nigdy nawet nie zbliżysz się do uczucia samotności. A z tego można wręcz oszaleć. Ludzie zaczynają gadać do siebie.
@Solstafir: > Przykre. Ale nie rozumiesz desperacji i odczuć prawdziwej samotności bo jesteś różową. Pisałem ci że nigdy nawet nie zbliżysz się do uczucia samotności. A z tego można wręcz oszaleć. Ludzie zaczynają gadać do siebie.

@Solstafir: za dwa lata mnie tez to czeka