•  

Napisał typ który prowadzi tag mirkomodlitwa, a jego religia drenuje budżet państwa na setki milionów, jeśli nie miliardów PLN rocznie. Co więcej zrzutkę na te urojenia łożą wszyscy Polacy, niezależnie od wyznania, czy w ogóle jego braku. Piękny przykład "pychy".
    Prawdziwe #dzbanywiary

#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow #finanse #polska #lgbt #gorzkiezale

źródło: opopopopo.jpg

•  

@saakaszi: powinniscie podac sobie reke bo proponujesz taki sam mechanizm, tylko inny cel. Moze niech kazdy finansuje swoje fanaberie z prywatnej kieszeni i wszystko bedzie piekniejsze :)

•  

@saakaszi:

Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata.

Źródło: Jakieś lewackie herezje spisane w I-III w.

Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego.

Słowa przypisywane lewackiemu wywrotowcowi działającemu wg. podań w Galilei na przełomie I w. p.n.e i I w. n.e.

Pewna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Skłonność taka, obiektywnie nieuporządkowana, dla większości z nich stanowi trudne doświadczenie. Powinno się traktować te osoby z szacunkiem, współczuciem i delikatnością. Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji. Osoby te są wezwane do wypełniania woli Bożej w swoim życiu i – jeśli są chrześcijanami – do złączenia z ofiarą krzyża Pana trudności, jakie mogą napotykać z powodu swojej kondycji.

Lewackie brednie dopisane do katechizmu m.in. przez papieża-heretyka z kraju nad Wisłą

•  

@bullsh1t: Orientacja seksualna, akceptacja i prawo do zawierania związków to nie fanaberie a coś z czym ktoś się rodzi i podstawowe prawa człowieka. Jeżeli komuś przesłania ten fakt Dziad Na Chmurce™ to już nie inna sprawa, znacznie bardziej gorsza i bolesna.

•  

@saakaszi: Jakim cudem LGBT to 1% społeczeństwa skoro każdy polski katolik sypia z co najmniej jednym zaprzyjaźnionym gejem?

•  

@Logytaze:

Jakim cudem LGBT to 1% społeczeństwa skoro każdy polski katolik sypia z co najmniej jednym zaprzyjaźnionym gejem?
      Też mnie to dziwi, zresztą coraz częściej to już nie jest jeden, tylko dwóch, trzech albo i więcej.

źródło: wykop.pl

•  

@czaroczarodziej: a moim prawem człowieka jest koks, wóda i hawajska za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Daleki_Jones: No tak, przecież wydawanie pieniędzy na ćpanie to takie samo prawo jak to do zawierania małżeństw. Weź bo jest 9:17, zjadłem śniadanie, a przez Ciebie się zrzygam.

•  

@saakaszi:

źródło: comment_ehE5Gb9oh33qtPir8aNY6WbAY0eoIJw5.jpg

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

Kolega Gej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@saakaszi Na samych katechetów idzie chyba jakoś ponad miliard.

+: JarosG
    •  

@Logytaze Proste, jeśli jest problem, to jest 1%, żeby wyszło, że niby mniejszość terroryzuje większość. A jeśli trzeba udowodnić sobie jakąś tezę, to każdy ma kolegę geja.

•  

@czaroczarodziej
      - orientacja seksulana jest najczęściej nabyta
      - nikt nikimu nie zabrania zawierania związków
      - akceptacja jest poglądem, a uważam, że każdy ma prawo mieć swoje bez zorganizowanej próby ich zmienienia (oczywiście prawo sankcjonuje akty przemocy)

•  

Proste, jeśli jest problem, to jest 1%, żeby wyszło, że niby mniejszość terroryzuje większość.

Tak naprawdę homoseksualistów jest 70% społeczeństwa, tylko się wstydzą powiedzieć. Seems legit, dzbanie.

@gefallenerubermensch:

•  

- nikt nikimu nie zabrania zawierania związków

@KolskiRoman: Super, czy możesz mi wskazać, gdzie ma się udać dwóch facetów / dwie kobitki, aby jednym papierkiem mogli sobie załatwić taką drobną listę przywilejów:
      1. Wspólne rozliczenia podatkowe.

2. Dziedziczenie i inne świadczenia związane ze zgonem. Członek pary małżeńskiej uzyskuje wiele świadczeń na wypadek śmierci współmałżonka. W niektórych krajach mąż lub żona może przekazać cały swój majątek współmałżonkowi, nie płacąc podatku majątkowego.

3. Korzyści z prawa własności. Według prawa małżonkowie mają automatyczne prawo własności, które nie przysługuje partnerom. W niektórych miejscach ludzie mają automatyczne prawo do udziałów współmałżonka i nie mogą brać pożyczek bez jego zgody.
      • pobrane wynagrodzenie za pracę i dochody z innej działalności zarobkowej każdego małżonka,
      • dochody z majątku wspólnego, jak również z majątku osobistego każdego małżonka,
      • środki zgromadzone na rachunku otwartego lub pracowniczego funduszu emerytalnego każdego małżonka.

4. Podejmowanie decyzji w zastępstwie. Małżonkowie mają prawo podejmować różnego rodzaju decyzje w zastępstwie na wypadek ubezwłasnowolnienia jednego z nich. Kiedy pojawia się sytuacja wyjątkowa, małżonek może wyrazić opinię w imieniu ubezwłasnowolnionego męża lub żony. Mało prawdopodobne, żeby partnerzy uzyskali podobne prawo.

5. Przywileje dowodowe. W niektórych państwach sądy uznają przywileje małżeńskie, łącznie z prawem małżonków do nieujawniania rozmów między sobą i wyłączenia niekorzystnych zeznań małżonka. Delikatnie mówiąc, jest to olbrzymi i różnorodny zbiór świadczeń i nie przytaczamy tutaj całej ich listy. Te korzyści z biegiem czasu nabrały dość stałego charakteru. Dochodzi tu też między innymi sławna i znana scena z różnych seriali/filmów, typu: "pan nie jest z rodziny, proszę opuścić salę operacyjną"

•  

@Planeta_odebete2 Chyba nie zrozumiałeś, co napisałem

•  

@saakaszi: pytanie, czy ma rację? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@dendrofag skąd wziąłeś to poparcie jeden procent dzbanie

•  

@prawa_reka_sorosa widzisz rozpisałeś się niepotrzebnie, bo uważam, że każde ułatwienie nie obciążające budżetu państwa powinno być dostępne dla każdego obywatela.
      Te konkretnie powinniśmy jednak nazywać przywilejami małżeńskimi, bo nie jest to sensu stricte prawo do zawierania związku.
      Oczywiscie taki twór nie byłby małżeństwem, bo małżeństwo ma już swoje kulturowo ugruntowane znaczenie...

•  

@saakaszi:
      Oho, duchowe potomstwo Stalina, Lenina i Mao od zawsze miało uczulenie na Kościół Katolicki, więc nie dziwi mnie że tworzysz takie wpisy.

No i oczywiście musisz zarobić jakoś na swoje szekle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@saakaszi: Ale o chuj Ci chodzi, koleś nikogo nie obraził a tylko wyraził swoje zdanie. Mnie samego też to zastanawia i nawet rozumiem że na takie marsze chodzą również wolnościowcy a nie tylko te 1%-5% osób o odmiennej orientacji, ale wyraźnie da się odczuć nasilenie tego typu ruchów ostatnio i no sorry, ale ktoś to musi organizować bo oddolnie to nawet na browara nikogo nie namówisz choćbyś stawiał wszystkim w knajpie.

•  

@czaroczarodziej: gościu poleciałeś, ludzie stosujący "środki odurzające" stanowią z pewnością większą grupę niż środowisko LGBT i w tym momencie jak jestem za związkami partnerskimi, tak twoje "zrzygam się" jest tak stygmatyzujące i klasistowskie jak prawak mówiący "zrzygam się" w stosunku do właśnie związków partnerskich. Co komu szkodzi, że ktoś w zaciszu domowym bez obchodzenia się z tym wciągnie sobie kreske albo zapali blanta? Nawet nie mówimy tu o finansowaniu tego z w jakikolwiek sposób z budżetu ale zwykli ludzie są wsadzani do więzienia za swoje upodobania! I kto tu ma w Poslce gorzej?

•  

@PaNik: Nigdy w życiu nie stygmatyzowalbym ludzi z uzależnieniem. Ale tych, którzy porównują związki partnerskie do finansowania alkoholu i narkotyków z budżetu i uważają to za argument No... to raczej nie bardzo. Nie wiem, być może nie wyraziłem się zbyt jasno, wiec moja wina, ale do stygmatyzacji uzależnionych mi tak daleko jak to tylko możliwe, i wydaje mi się, że do klasizmu też. Zrzygalem się zaś z powodu jawnej homofobii i głupoty komentującego.