Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki. Czy orientuje się ktoś, czy aktualnie można ubiegać się o jakieś dofinansowanie do mieszkania dla młodych osób? Słyszałem o MDM, ale podobno program już wygaszają. Ktoś z was może z czegoś korzystał i mógłby ktoś z was podzielić się doświadczeniami? 22 lata, oczywiście oboje z różowa mamy dochody na umówię o prace, brak dzieci i rozważamy ślub cywilny jeśli miałoby to w jakikolwiek sposób nam pomóc #mieszkania #nieruchomosci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania zamieszkajcie we dwójkę z różowa u twoich rodziców albo u jej na trzy lata, większość wypłaty odkladajcie i tak o to w wieku 25-26 staniecie się posiadaczami mieszkania bez kredytyunjs całe życie xD ja tak właśnie robię też mam 22 lata, już prawie sto koła nazbieranie ()
@vaio jak nie mam xD 22 lata i sto koła na koncie, w tym tempie w wieku 25 lat będę mieć swoje mieszkanie i żyć jak król do końca życia xD a ty będziesz spłacal 30 lat po 1800 zł miesięcznie kredyt i mieszkanko
@vaio zapomniałem zaznaczyć, że oszczędności oczywiście trzymam w euro i USD , co miesiąc je zamieniam, chyba nawet pisałem o tym na wykopie na tym koncie albo na kaczka192 potrzebne jest mi 300 tysięcy na dziś dzień, za trzy lata pewnie będzie to 500 tysięcy ale skoro euro ¯_(ツ)_/¯
OP: Czyli nic tylko się #!$%@?ć. Jak ci ludzie chcą żeby w tej Polsce ktoś #!$%@? został, jak nawet nie ma jak mieszkać samemu w tym wieku. Wynajem kawalerki w mieście wojewódzkim to 1300zł minimum. Mieszkania idą ciagle w górę, wiec oszczędzanie pieniędzy też nie ma sensu. Nic tylko #!$%@? te robotę, zacząć robić na czarno, zrobić bombelka i czekać, aż się dostanie mieszkanie socjalne. Albo lepiej, #!$%@? się komuś na