Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MisterTwister: ej powodzenia, dasz radę. Piszę jako ojciec synka od tygodnia, tylko że ja byłem przy porodzie przez cały czas.
Dzieci są fajne, choć dopóki nie uregulujesz jej trybu, żeby jednak w nocy spać, a nie w dzień, to może być trudno. Ale dasz radę, ludzie dają radę. Patrzenie na własne dziecko to dla mnie szalona uciecha, mało co mnie tak rajcuje i kręci, jak oglądanie, jak młody śpi albo się
y spać, a nie w dzień, to może być trudno. Ale dasz radę, ludzie dają radę. Patrzenie na własne dziecko to dla mnie szalona uciecha, mało co mnie tak rajcuje i kręci, jak oglądanie, jak młody śpi albo się wierci. Polecam ten styl życia. Udanego chowania miras ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡


@buczubuczu: Dziekuje !
@MisterTwister: Nie ma się czego bać, mój synek już ma 5 miesięcy, nie potrafi sam usiąść, ale czworakuje po całym mieszkaniu i jak tylko widzi ze gdzieś może się podciągnąć to się wspina i stoi tak niekiedy kilkadziesiąt minut szczęśliwy, ze może stać a nie musi leżeć xD i tak chodzi od kąta do kąta trzymając się krawędzi ¯_(ツ)_/¯
Wychowaj jak swoje! :D